9-nova-analitika-vid-newzoo-pro-kibersportivnu-auditoriyu
Новини

Нова аналітика від NewZoo про кіберспортивну аудиторію

Виявилося, що глядацька аудиторія Overwatch, League of Legends и Counter-Strike: Global Offensive майже не перетинається. Мова йде про Європу та Північну Америку. Тобто тут треба замислитися перш за все організаторам турнірів — якщо хочете глобального охоплення, то треба відпрацьовувати одразу всі ігри.

Сегментація за підрахунками аналітиків така: у Китаї більшість автолюбителів та фанів мотоциклів грають у League of Legends. При цьому серед фанів Dota 2 більше всього любителів пограти у настільні та карточні ігри. А от користувачі мобільної гри Honor of Kings обожнюють шопінг.

Аналітики з NewZoo також порахували та виявили, що не всі кіберспортивні фанати — активні гравці. Так, тут цей перетин більше, ніж у традиційних видах спорту: наприклад у Counter-Strike: Global Offensive 49% тільки грають і не дивляться турніри, а 23% — тільки дивляться турніри і не грають. 

Ну і цікава думка про те, що число тих, хто дивиться турніри буде зростати більшою мірою тим, що кількість гравців буде поступово зменшуватися, при цьому вони не будуть переставати цікавитися улюбленою грою.