54-blog-yak-buti-divchinoyu-geymera-pershiy-tizhden
Новини

Блог: Як бути дівчиною геймера. Перший тиждень

Привіт! Мене звуть Даша і недавно, через два роки відносин, мій хлопець серйозно захопився іграми. Він і раніше іноді залипав, але зараз це зайняло більшу частину його життя. Тепер його хоч за вуха тягни – не змусиш зробити перерву. Ти теж задрот і перебуваєш у відносинах? Тоді я допоможу тобі зрозуміти, як бути твоєю дівчиною. Поїхали. :)

Понеділок. Перший день тижня та нового життя, після вихідних відчуваєш себе відпочившим і натхненним, хочеться встати й творити, в місті вже віє робочою атмосферою, але, замість співу птахів, о 6 ранку я чую: "у кого є п'ятірки, я знайшов топ м-ку" від Роми, який ще навіть не лягав спати. До слова, знайомтеся: Рома – мій хлопець, йому всього 23 роки, тому ні про яку роботу, очевидно, мова не йде, нехай мій "дитина" грає, адже перші 40 рочків дитинства мужчини – найскладніші...

Поява PUBG в родині внесла більше коректив, ніж поява собаки. Хвостика звуть Баки й тепер тільки він кличе мене на побачення в парк. Якраз настав час виходити. Прогулянка довго не затягнулася, коли я проходила повз наших вікон – почула плач "дитини", який хоче їсти. Рома попросив посмажити омлет, але нічого не вийшло, у нас в будинку не виявилося яєць. На щастя, його вуха все ще не зрослися з навушниками й у мене є шанс встигнути попросити його зганяти в магазин, поки він в лобі. Попросила хліб, яйця, молоко і щось смачненьке до чаю. Приніс. Чіпси, колу, вкусняшки та .. Бінго! Яйця! Після їжі у "дитини" почався денний сон, який тривав до вечора. Коли місяць почав освітлювати небо - мій кіберперевертень перетворився на людину і ми просто чілили за переглядом стендапів на ютубі, поки я не заснула.

В цілому вівторок, середа та четвер пройшли непомітно, не рахуючи пари зламаних нігтів в спробах відкрити двері, що захлопнулися за мною, поки моя "дитина" грала каточку в навушниках.

У п'ятницю нам зателефонувала мама Роми. Сказала, що заїде ближче до вечора в гості, привезе 23-х річному "дитині" поїсти. Звичайно ж, всі мої плани в цей момент змінилися на "топ-5 способів прибрати квартиру після торнадо за 20 хвилин". Думаєте, Рома мені не допомагав? Що ви, він старанно підіймав ноги, коли я під ним пилососила! Справедливості заради, мушу зазначити, після візиту мами він вимив весь посуд.

Нарешті вихідні! Раніше суботами ми ходили гуляти, найчастіше в кінофільм або кальянну, але, тому що з недавніх пір я – дівчина геймера, тепер ми ходимо в АТБ в режимі "Швидше, поки праки не почалися!!!".

Неділя – сімейний день, тому Рома грає не в ліжку, а в тій кімнаті, де я займаюся своїми справами. Відмінний видався тиждень!

Автор: Anastezia