25-federatsiya-kibersportu-ukraini-pidpisala-memorandum-pro-spivpratsyu-z-polskoyu-federatsieyu-kibersportu
Новини

Федерація кіберспорту України підписала меморандум про співпрацю з Польською федерацією кіберспорту

Федерації зустрілися на конференції в Катовіцах, де 26 лютого відбувся 4-й Польський національний конгрес з електронного спорту (pol. Ogólnopolski Kongres Sportów Elektronicznych, OKSE).

Це щорічна конференція, присвячена індустрії кіберспорту в Польщі, і одне з найважливіших подій такого роду в центрально-європейському регіоні.

Захід був організований Esports Association Polska, і розділений на освітню та ділову частини. Серед доповідачів були кращі експерти з польського кіберспорту і інвестиційної галузі.

Конгрес ESA Polska відвідало понад 500 гостей, більшість з яких були учнями класів кіберспорту середньої школи в Сілезькому регіоні. В цілому вони взяли участь в 15 семінарах, лекціях і дискусійних форумах, організованих 28 доповідачами.

Освітня частина була адресована студентам, зацікавленим у розвитку своєї кар'єри в професійній ігровій індустрії. Фахівці в області HR, психології та менеджменту, пов'язані зі спортом, поділилися своїм досвідом і порадами для молоді.

Ділова частина охоплювала такі теми, як інвестування, збір коштів і майбутнє кіберспортивної екосистеми.

Ми дуже раді, що стали частиною такої важливої ​​події в розвитку кіберспорту та почали співпрацювати з нашими Європейськими колегами. В планах подальшого розвитку взаємовідносин - реалізація низки освітніх, соціальних та ігрових проектів.