46-preskonferentsiya-uesf-v-zoom-vid-9-veresnya-2020-roku
Новини

Пресконференція UESF в Zoom від 9 вересня 2020 року

9 вересня керівництво Федерації кіберспорту України провело пресконференцію в Zoom для представників ЗМІ. Іван Данішевський, Артур Єрмолаєв, Антон Маркелов і Ед Анохін відповідали на питання і розповідали про те, що чекає кіберспортивну сферу в нашій в країні в найближчому майбутньому.

На початку пресконференції керівництво UESF розповіло про Федерацію кіберспорту України, досягнуті успіхи, про шлях до визнання кіберспорту в нашій країні. Крім того, на нашому сайті був опублікований матеріал, в якому описується шлях до визнання кіберспорту офіційним видом спорту в Україні. Прочитати його можна за цим посиланням.

Зокрема, були обговорені наступні теми: потенціал українських гравців в різних дисциплінах, капіталізація українського кіберспортивного ринку, спільна робота з Міністерством молоді та спорту України щодо розвитку сфери, вплив пандемії COVID-19 на розвиток кіберспорту в Україні, майбутні турніри й ліги, плани на 2021 рік і багато іншого.

Повний запис пресконференції ви можете подивитися на нашому YouTube-каналі за цим посиланням, або ж в плеєрі, який розташований нижче.

Додавайте наш сайт в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на наші сторінки в Facebook і Instagram, щоб бути в курсі всіх новин і не пропускати важливі події!