82-uesf-ta-ease-pidpisali-memorandum-pro-spivpratsyu
Новини

UESF та EASE підписали Меморандум про співпрацю

У колі друзів Федерації кіберспорту України поповнення! Ми підписали Меморандум про співпрацю з Європейською асоціацією програмної інженерії EASE. Це спільнота IT- та інноваційних компаній, яка допомагає бізнесу знаходити відповіді та розв'язувати найголовніші питання – від правильного позиціювання до масштабування і виходу на нові ринки.

EASE прокачує персональні бренди власників та HR-бренди компаній-резидентів, вони проводять 30+ заходів на рік і розривають інфоприводами ЗМІ.

Ходять чутки, що це сама «жива» ІТ-асоціація серед усіх існуючих на ринку, яка дратує своєю активністю навіть самих «старих» представників індустрії.

Федерація кіберспорту України та Європейська асоціація програмної інженерії EASE будуть підтримувати один одного в інформаційному плані, а також проводити спільні активності, включаючи зйомки IT Bar, брати участь в Ярмарку вакансій і віртуальних екскурсіях. Разом ми також будемо проводити корпоративні та міжкорпоративні турніри для резидентів, освітні лекції та профільні заходи.

Додавайте сайт Федерації кіберспорту України в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в InstagramFacebook і Telegram, щоб бути в курсі всіх подій. За Європейською асоціацією програмної інженерії EASE ви можете стежити на сайті компанії, а також у Facebook і Instagram.