59-blog-yak-buti-divchinoyu-geymera-tretiy-tizhden
Новини

Блог: Як бути дівчиною геймера. Третій тиждень

Понеділок розпочався в обід. Вчора (або краще сказати сьогодні) ми лягли спати дуже рано – о сьомій ранку. Всю ніч ми провели разом у грі. За цей час Рома багато чому мене навчив, хоча до цього я не пробувала грати у що-небудь, крім Sims. Хоча, здається, мій воїн сьогодні вирішив здавати на пожежника. Що ж, у мене є час приготувати його улюблений омлет з помідори. Моє сонце встало тоді, коли те, що висвітлює небо, сіло за горизонт. Як то кажуть "вахту здав - вахту прийняв".

Нас давно не пов'язували спільні інтереси, тому ця ніч нагадала, наскільки близькими один до одного ми можемо бути. Сьогодні мені здавалося, що Рома начитався цитат типу "Жінка розквітає від любові чоловіка", адже таким березневим котом він був хіба що в перший місяць наших відносин! Пообіцяв, що завтра йдемо в кіно дивитися мультик про динозаврів. (;

Вівторок. Будильник задзвенів о восьмій ранку. Поки Рома спить, потрібно збігати з Бакі на пошту і забрати подаруночок для мого воїна. Коли всім інтернетом форсять чорну п'ятницю – складно не заходити в прикольні магазини в пошуках знижок на дрібниці, які ти не можеш собі дозволити по звичайному прайсу. Ось так я і натрапила на шолом з PUBG з великою знижкою. Тільки й чула розмови про те, як прикольно було б його мати. Що ж, я сьогодні ранній Санта Клаус. Щоб швидше розбудити Рому, одягла шолом на Баки. Ви б бачили ці очі, повні дитячої радості й сміху! Через годину до мене приїхав Glovo з ролами! Ось так, дівчатка)) До вечора потрібно було зробити деякі домашні справи, а вже о сьомій ми сиділи в кінотеатрі з величезним відром супер сирного попкорну і дивилися мультик.

Всю середу і четвер ми провели втрьох під пледом – я, Рома і Баки. Кожен зайнятий своїми справами, але близько один до одного. Дивовижний ефект PUBG на сімейні відносини, дуже раджу!)) Краще будь-якого психолога, та ще й безкоштовно! За купою роботи й домашніх завдань навіть не помітили, як вийшла нова серія нашого серіалу. Це було прекрасним завершенням запари, але я заснула на половині серії. Класика.

На вихідні нас запросили в гості за місто, на барбекю, тому всю п'ятницю ми вирішили зробити закупки й збиралися.

Не встигли ми приїхати й влаштуватися в будиночку, як я вже з трьох телефонів чую фонову музику PUBG. Дитина знайшов друзів – 15- і 12-річних племінників!) Так вони й просиділи, поки ми з Лізою, сестрою Роми, а не накрили на стіл і не покликали їх їсти. За обідом ми розподілили обов'язки на вихідні, щоб організувати крутий вікенд і домовилися менше користуватися телефонами. На подив, не були проти навіть малі. Пізніше я дізналася в чому секрет. Рома взяв з собою хлопців, щоб натягати палиць для мангала, однак замість сараю з дровами наші воїни побачили ангар з величезним арсеналом зброї. Спочатку ми з Лізою спостерігали з боку, але почувши "пдщ пау пау пау" і самі не втрималися приєднатися. Так, з сараю - соснівки ми перебралися на барбекю базу.

Сьогодні ми лягли спати виснажені фізично, але максимально заряджені позитивною енергією. Я й забула, як це – бути дитиною!)

Читайте також:

Автор: Anastezia