51-chempionat-svitu-vid-iesf-start-regionalnikh-kvalifikatsiy
Новини

Чемпіонат світу від IESF: старт регіональних кваліфікацій

В кінці липня стало відомо, що IESF за підтримки IESA (Ізраїльська кіберспортивна асоціація) і Maccabi World Union анонсували 12-тий IESF Esports World Championship, в список дисциплін якого увійшли Dota 2, eFootball PES 2021, Tekken 7 і Audition.

Після довгої перерви Україна знову візьме участь в Чемпіонаті світу. Відкритий національний відбір в нашій країні влітку провела Федерація кіберспорту України. За підсумками всіх відбіркових матчів визначився кращий колектив з дисципліни Dota 2 – Burning Fire Reborn (Impest, Soulq, Merlin, spAce, Yellow Flash), а також чемпіон з PES – Sergobibika. Відзначимо, що національний відбір з дисципліни Tekken 7 скасували через відсутність реєстрацій на участь.

Наступний етап Чемпіонату світу — регіональні відбіркові, які пройдуть онлайн з 20 жовтня по 22 листопада. Фіналісти з кожного регіону пройдуть в офлайн-фінал в місті Ейлат, Ізраїль.

У регіональних відбіркових збірна України з дисципліни Dota 2 буде виступати в дивізіоні СНД, за підсумками якого тільки кращий колектив отримає слот на офлайн-фінал чемпіонату. Суперниками нашого колективу Burning Fire Reborn стануть команди з Азербайджану, Білорусі, Грузії, Ірану, Казахстану, Киргизстану, Росії, ОАЕ та Узбекистану. Матчі пройдуть з 14 по 18 листопада.

Представник України з дисципліни PES – Sergobibika – 7 листопада буде виступати в європейському дивізіоні й боротися за один з 7 слотів на офлайн-фінал Чемпіонату світу. У цьому дивізіоні також гратимуть представники Австрії, Азербайджану, Білорусі, Бельгії, Боснії й Герцеговини, Чехії, Фінляндії, Грузії, Ізраїлю, Італії, Люксембургу, Македонії, Монако, Чорногорії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Росії, Сан-Марино, Сербії, Словаччини, Словенії, Швеції та Туреччини.

З поділом на групи й розкладом ігор можна ознайомитися на офіційному сайті Чемпіонату Світу. Додавайте наш сайт в закладки свого браузера, а також підписуйтесь в соціальних мережах, щоб бути в курсі всіх подій, стежити за Чемпіонатом світу від IESF і не пропускати нові турніри!