77-mizhnarodniy-blagodiyniy-fond-zhittya-z-nadlishkom-pidtrimav-proekt-kibersport-dlya-vsikh-vid-uesf-privatbanku-i-visa
Новини

Міжнародний благодійний фонд «Життя з надлишком» підтримав проєкт «Кіберспорт для всіх» від UESF, ПриватБанку і Visa

12 березня Федерація кіберспорту України анонсувала старт нового соціального проєкту під назвою «Кіберспорт для всіх», який пройде за підтримки ПриватБанку і компанії Visa. Сьогодні наш проєкт підтримав Міжнародний благодійний фонд «Життя з надлишком», спільно з якими ми проведемо перший турнір з CS:GO – Unicgamers 2021.

«Кіберспорт для всіх» – соціальний проєкт, в рамках якого спільними зусиллями ми будемо організовувати змагання з різних кіберспортивних дисциплін для людей з інвалідністю, щоб показати універсальність і такі позитивні сторони кіберспорту, як доступність і рівні можливості для всіх, соціалізація учасників, поліпшення реакції та комунікаційних навичок, а також багато інших.

Перший турнір з дисципліни CS:GO – Unicgamers 2021 – пройде 17 квітня в онлайн-форматі. Система проведення змагання – командний мікс-кап. Колективи будуть формуватися нами, щоб сили були збалансовані. Зареєструватися гравці можуть тільки соло. Відзначимо, що до участі допускаються гравці з України з будь-якою групою інвалідності. Загальний призовий фонд змагань складе 7,500 грн.

Щоб взяти участь в змаганні, необхідно зареєструватися за цим посиланням. Учасники зобов'язані ознайомитися з регламентом турніру, який можна знайти тут.

Головними організаторами змагання є Федерація кіберспорту України та Міжнародний благодійний фонд «Життя з надлишком». Партнерами проведення стали ПриватБанк за підтримки Visa, які вже давно підтримують проєкти Федерації кіберспорту України.

Найближчим часом ПриватБанк розповість про оновлену картку геймера, яку зможуть отримати всі охочі. Більш детальна інформація буде опублікована найближчим часом.

Слідкуйте за сайтом Федерації кіберспорту України, а також підписуйтесь на нас в InstagramFacebook і Telegram, щоб бути в курсі всіх новин!