80-uesf-ta-uaeb-zapuskayut-turniri-v-ramkakh-proektu-kibersport-dlya-vsikh
Новини

UESF та UAEB запускають турніри в рамках проєкту «Кіберспорт для всіх»

Федерація кіберспорту України, спільно з Федерацією електронного баскетболу України, за підтримки Інституту розвитку громадянського суспільства ім. Голди Меїр і благодійного фонду «Віта Валєнс» розробили унікальний проєкт під назвою «Кіберспорт для всіх». Мета цього проєкту – організація змагань з кіберспортивних дисциплін і побудова змагальної екосистеми у колоніях України.

В умовах реформування пенітенціарних установ України, ми бачимо можливість застосування кіберспорту у якості інструменту соціальної реабілітації молоді, яка перебуває в місцях позбавлення волі.

Побудова подібної екосистеми в колоніях, на наш погляд, матиме позитивний вплив на психологічний стан учасників, а також дозволить знизити рівень агресії та надати можливість освоїти нові професії у сфері кіберспорту, що прискорить процес соціалізації засуджених після їх звільнення з місць позбавлення волі.

Влітку цього року Федерація кіберспорту України спільно з партнерами організовує турніри з різних кіберспортивних дисциплін для ув'язнених, яким ще не виповнилося 35 років. Серед дисциплін першими на черзі симулятори футболу, баскетболу, хокею, перегонів та інші. В майбутньому також плануються більш звичні ігри у кіберспортивній сфері.

Федерація кіберспорту України за підтримки партнерів також буде навчати учасників і допомагати їм шукати роботу, якщо вони будуть активно брати участь у проєкті та мати хороші результати.

Відзначимо, що Яна Баранова, що представляє громадську організацію «Золотий вік», зробила неоціненний внесок в реалізацію проєкту «Кіберспорт для всіх». Вона є консультантом-помічником Народного депутата України у Верховній Раді України та працює у громадській раді при Міністерстві соціальної політики України. Консультантом проєкту «Кіберспорт для всіх» стане декан факультету кіберполіції Харківського національного університету внутрішніх справ В'ячеслав Марков.

Ми щиро віримо, що реалізація цього проєкту матиме позитивний вплив, а також дасть поштовх до розвитку і перевиховання молоді.

Додавайте сайт Федерації кіберспорту України в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в InstagramFacebook і Telegram, щоб бути в курсі всіх подій і не пропускати важливі новини.