50-drugiy-epizod-pershogo-sezonu-cyberup-detali-ta-prizoviy-fond
Новини

Другий епізод першого сезону CyberUP: деталі та призовий фонд

Як ми вже писали ранішеCyberUP – кіберспортивний проєкт Федерації кіберспорту України та Наше Радіо, який триватиме 3 місяці. Щомісяця — новий епізод. Прямо зараз триває перший епізод проєкту, але вже в листопаді стартує наступний. У цьому анонсі ми розповімо, що чекає учасників, які призи отримають переможці та багато іншого.

CyberUP, як і було в першому епізоді, розділений на 2 частини — змагальна і соціальна. В рамках змагальної частини ми запускаємо 2 нових турніри з CS:GO та FIFA. Пройти реєстрацію і дізнатися всі деталі ви можете на сайті проєкту за цим посиланням прямо зараз. Відзначимо, що результати ваших виступів в рамках першого епізоду ніяк не впливають на подальшу участь в проєкту, тому якщо удача була не на вашому боці та ви хочете випробувати свої сили ще раз — чекаємо вас!

Реєстрація у другому епізоді першого сезону CyberUP:


Призовий фонд турнірів з CS:GO:

  • 1 місце – 5 SSD-накопичувачів SSD 970 EVO Plus від Samsung
  • 2 місце – 5 SSD-накопичувачів SSD 860 EVO від Samsung


Призовий фонд турнірів з FIFA:

  • 1 місце — ігровий монітор Samsung 27RG50 від Samsung
  • 2 місце – SSD-накопичувач SSD 860 EVO від Samsung


Результати соціальної (вона ж модульна) частини також обнуляються. Учасникам потрібно заново брати участь в різних челенджах, заробляти бали, закріплюватися в таблиці лідерів і отримувати призи.

Щоб взяти участь в модульній частині, необхідно просто знімати фото / відео, дотримуючись інструкцій. За це учасники будуть отримувати бали та призи. Активні учасники соціальної частини проєкту будуть отримувати подарунки від Федерації кіберспорту України. За підсумками модульної таблиці з балами ТОП-3 учасники щомісяця будуть нагороджені цінними призами. Партнери проєкт – Samsung – нададуть флеш-накопичувачі у якості заохочувальних призів. Крім того, VISA і ПриватБанк також нададуть круті заохочувальні призи, які сподобаються кожному! Більш детальну інформацію про модулі проєкту ви можете знайти за цим посиланням.

Головним організатором проєкту «CyberUP: Вчися! Тренуйся! Перемагай!» є Федерація кіберспорту України, а головним медіапартнером стали Наше Радіо. Крім того, проєкт пройде за підтримки наступних компаній: партнери модуля «Здоров'я» і «Спорт» – VISA і ПриватБанк, партнер модуля «Освіта» – Samsung.

Більш детальну інформацію про проєкт CyberUP ви можете дізнатися на офіційному сайті — за цим посиланням. Підписуйтесь на наші соціальні мережі та будьте в курсі всіх новин!