109-top-5-trendiv-kastomizatsii-pk-vid-expertpc
Новини

ТОП-5 трендів кастомізації ПК від ExpertPC

Робити «залізо» під себе - ідея, яка стала популярною у геймерів на початку 2000-х. Тоді відомі компанії з США - XOTIC PC і Digital Storm, почали збірку ПК та їх кастомізацію. До 2010 року цей напрямок починає розвиватися в європейських країнах. Комп'ютер стає  частиною життя - користувачі вигадують його дизайн під інтер'єр квартири, а стримери домагаються ефектного кадру на трансляції. До чого все це призвело сьогодні і які тренди в кастомізації найбільш затребувані ми дізналися у фахівців бренду ExpertPC.

Тренд №1. Мінімалізм

Першими задали тон на мінімалізм великі корпорації. У вересні 2015 Google змінив офіційний логотип на лаконічний і "плаский". У листопаді 2018 року Microsoft показав оновлені значки для Office в стилі "мінімал", а в кінці 2020 року Intel вперше за 14 років змінив свій фірмовий логотип на спрощений варіант. Схожа тенденція простежується і в стилі комп'ютерів. ExpertPC вже не раз виконували замовлення на геймерські ПК в мінімалістичному стилі - тільки логотип на корпусі, ніякого об’єму, виключно прямі кути та базовий колір. 

Тренд №2. Незвичайний форм-фактор

Тут мова йде про незвичайні рішення в дизайні та формах корпусів персональних комп’ютерів. Ще наприкінці 90-х з’являлися перші моддерські сайти, де були цілі галереї незвичних корпусів, що розпалювали бажання “зробити краще ніж у сусіда”. А вже у ХХІ сторіччі, коли комп’ютери почали купувати в кожен дім, а геймери вийшли з підвальних “ігровух” на кібер-арени, почався період незвичних форм-факторів для корпусів. І продовжується до сьогодні. Комп'ютери давно перетворилися з суто робочих чорних ящиків під столом в розважальні центри. Це може бути скляний корпус або надсучасний дизайн типу Comodo від ExpertPC. Та навіть столи можуть бути комп’ютерами! Чи системники столами…

Тренд №3. Прив'язка до гри

У цьому тренді все геніальне виявилося дуже простим — фанати комп’ютерних ігор не приховують своєї пристрасті та наділяють ПК характером улюблених World of Tanks або CS:GO. Та навіть фанати популярних коміксів час від часу підкидують задачі експертам, щоб ті зробили оклейку вінілом у стилі Готему або доповнили корпус фігуркою Капітана Америки. Часто трапляється так, що кастомізацію за мотивами гри створюють до виходу довгоочікуваної новинки. Так було в ExpertPC з Cyberpunk та Battlefield. Зовні корпус оформлюють у відповідній тематиці та можуть навіть додати характерних елементів на відеокарту чи інші комплектуючі.

Тренд №4. Комплектуючі як витвір мистецтва

Додати кольору та світла в охолоджувач чи материнку — ось що полюбляють сучасні користувачі ПК. Технології комп’ютерної збірки дозволяють створити кастомну відеокарту, наповнити трубки водяного охолодження яскравими кольорами та навіть доповнити RGB-підсвіткою кабелі, що йдуть від блоку живлення. Тут взагалі немає жодних обмежень! Геймери користуються такою можливістю, щоб отримати унікальний комп’ютер з яскравим дизайном та особливим характером гравця. Для них є багато переваг — велика гнучкість в кольоровій гамі підсвічування, що можна виконати в стилі своєї ігрової кімнати, в різних тонах і т.д. Один з найяскравіших прикладів, який збирали в ExpertPC — комп'ютер з кастомними водяним охолодженням і пофарбованої водою.

Тренд №5. Підкреслена індивідуальність

Якщо творчий політ фантазії та бажання персоналізувати свій комп’ютер не вміщаються в можливості базових варіантів виробників, можна розробити власний дизайн. Чому б ні? На системний блок можна нанести власний логотип та нікнейм, задати таке рішення кольору та форми, яке задовольнить бажання геймера. Як це зробив разом з ExpertPC зірковий кіберспортсмен Віктор Оруджев. Він продумав власний дизайн комп’ютера та замовив його створення. На системнику білого кольору було розміщено нікнейм Somedieyoung та елементи дизайну в дусі гри CS:GO. Так геймер став співавтором власного ПК. Це точно збільшило шанси на перемогу гравця.  

Якщо ви хочете оновити свій геймерський асортимент – звертайтеся до ExpertPC. Професіонали з компанії запропонують вам актуальне рішення під ваш запит, а також допоможуть кастомізувати ігровий ПК так, як ви цього захочете.

ExpertPC створюють потужні і якісні ПК з 2017 року. Для створення використовуються тільки кращі комплектуючі. Кабель-менеджмент не поступається світовим лідерам індустрії, а сучасне обладнання дозволяє точно тестувати кожну машину перед її випуском. ExpertPC має єдиний в Україні портал, де професіонали та любителі кіберспорту можуть зібрати власний авторський комп'ютер з потужними характеристиками. У 2019 ExpertPC увійшов до трійки найвідоміших вітчизняних виробників комп'ютерів.