47-pershiy-sezon-natsionalnogo-kibersportivnogo-proektu-cyberup-detali-provedennya
Новини

Перший сезон національного кіберспортивного проекту CyberUP: деталі проведення

Федерація кіберспорту України не стоїть на місці і, спільно з радіостанцією «Наше Радіо», рада анонсувати новий національний кіберспортивний проект, який називається CyberUP! Його слоган – «Вчися! Тренуйся! Перемагай!». Перший сезон цього проекту триватиме цілих 3 місяці. Старт проекту заплановано на 28 вересня. Що ж чекає учасників протягом цього часу – розповімо прямо зараз.

Проект розділений на кілька частин – змагальна і соціальна. В першу чергу учасників чекають турніри з таких дисциплін, як CS:GO і FIFA (тривалість одного турніру – один місяць). Всього за перший сезон буде зіграно 3 чемпіонати з CS:GO і, відповідно, 3 чемпіонати з FIFA.

Змагання пройдуть за олімпійською системою double-elimination. У фінали кожного місяця будуть потрапляти 8 колективів (4 за підсумками турнірної сітки і ще 4 за підсумками наших модулів). Наприклад, якщо команда вилетіла з турніру, то у неї є шанс потрапити у фінал завдяки модулям. Подібна система буде працювати протягом усіх турнірів в першому сезоні CyberUP.

Призовий фонд турнірів з CS:GO:

  • 1 місце – ігрова поверхня, худі, шкарпетки, сумка на руку, фірмовий пакет і маска від Parimatch + SSD-накопичувач SSD 970 EVO Plus від Samsung
  • 2 місце – футболка, шкарпетки, сумка на руку, фірмовий пакет і маска від Parimatch + SSD-накопичувач SSD 860 EVO від Samsung
  • 3 місце – шкарпетки, сумка на руку, фірмовий пакет і маска від Parimatch


Призовий фонд турнірів з FIFA:

  • 1 місце – фірмовий м'яч, худі, шкарпетки, фірмовий пакет і маска від Parimatch + ігровий монітор Samsung 27RG50 від Samsung
  • 2 місце – фірмовий м'яч, футболка, шкарпетки, еко-сумка, фірмовий пакет і маска від Parimatch + SSD-накопичувач SSD 860 EVO від Samsung
  • 3 місце – ексклюзивна панамка, м'яч, ігрова поверхня, шкарпетки, фірмовий пакет і маска від Parimatch


Друга частина проекту CyberUP – соціальна. Будь-який охочий може взяти участь в модульної частини. Для цього потрібно просто знімати фото / відео, дотримуючись інструкцій. За це учасники будуть отримувати бали і призи. Активні учасники соціальної частини проекту будуть отримувати подарунки від Федерації кіберспорту України. За підсумками модульної таблиці з балами ТОП-3 учасники щомісяця будуть нагороджені цінними призами. Партнери проекту – Parimatch і Samsung – нададуть по 30 сумок на руку і флеш-накопичувачів в якості заохочувальних призів. Крім того, VISA та ПриватБанк також підготують круті заохочувальні призи, які сподобаються кожному! Більш детальну інформацію про модулі проекту ви можете знайти за цим посиланням.

Призовий фонд для ТОП-3 учасників за підсумками модулів:

  • 1 місце – LED-рюкзак, м'яч, ігрова поверхня, худі, футболка, шкарпетки, фірмовий пакет і маска від Parimatch
  • 2 місце – FIFA 20, м'яч, ігрова поверхня, футболка, шкарпетки, фірмовий пакет і маска від Parimatch
  • 3 місце – ексклюзивна панамка, м'яч, ігрова поверхня, футболка, шкарпетки, фірмовий пакет і маска від Parimatch


Головним організатором проекту «CyberUP: Вчися! Тренуйся! Перемагай!» є Федерація кіберспорту України, а головним медіапартнером стало Наше Радіо. Крім того, проект пройде за підтримки наступних компаній: партнери модуля «Здоров'я» – VISA і ПриватБанк, партнер модуля «Освіта» – Samsung, партнер модуля «Спорт» – Parimatch.

Більш детальну інформацію про проект CyberUP ви можете дізнатися на офіційному сайті – за цим посиланням. Підписуйтесь на наші соціальні мережі і будьте в курсі всіх новин!