61-lg-ultrageartm-titulniy-partner-kubka-ukraini-z-kibersportu
Новини

LG UltraGearTM – титульний партнер Кубка України з кіберспорту

Серія моніторів LG UltraGearTM – інноваційна лінійка ігрових моніторів з потужним ігровим функціоналом. Поєднання якісного зображення з IPS матрицею та часу відгуку в 1 мс (GtG) забезпечує неймовірне задоволення від плавних і динамічних блокбастерів без мерехтіння, та максимально комфортний геймплей. Реалістичну плавність, надвисоку швидкість та природний рух у грі гарантує частота оновлення від 144-240 Гц та сумісність з NVIDIA G-Sync. А велике розмаїття основних ігрових функцій дозволить швидше та ефективніше досягати поставлених цілей. 

В 2020 році на ринку України був представлений перший у світі 4K IPS 1мс (GTG) ігровий монітор - 27GN950-B. Швидкість 144 Гц на дисплеї 4K Nano IPS, час відгуку 1 мс (GtG) та сумісність з NVIDIA G-SYNC® надають крила перемоги та занурюють у неймовірну атмосферу реалістичної гри!

Молодий бренд LG UltraGearTM вже зарекомендував себе на світовій кіберспортивній арені й кожного року продовжує вражати геймерів своїми вдосконаленими новинками. Свою підтримку розвитку кіберспорту LG UltraGearTM демонструє й в Україні – став титульним спонсором Кубку України, а також підтримав створення нового кіберспортивного класу в Національному університеті фізичного виховання і спорту України – спільного проекту університету, Федерації Кіберспорту України та компанії LG Electronics Україна.

В серії моніторів UltraGearTM LG втілює уявлення геймерів про реалістичні ігри. Сьогодні кожен з них може забезпечити собі переваги та реалістичні враження, обравши одну з удосконалених моделей нової лінійки.