49-whitebit-super-cup-onlayn-turnir-z-csgo-z-prizovim-fondom-v-100000-grn
Новини

WhiteBIT Super Cup: онлайн-турнір з CS:GO з призовим фондом в 100,000 грн

Федерація кіберспорту України спільно з компанією WhiteBIT і Гагарін Шоу рада анонсувати новий всеукраїнський онлайн-турнір з дисципліни CS:GO з призовим фондом в 100,000 грн – WhiteBIT Super Cup, який пройде під слоганом «Your base "A" for crypto»!

Всі учасники WhiteBIT Super Cup повинні бути зареєстровані на сайті нашого партнера — компанії WhiteBIT – за цим посиланням. В рамках змагання буде проведено 4 кваліфікації – 2 в онлайн-режимі на платформі GG.ua і 2 в офлайн-режимі в Z-Arena у місті Харків. За підсумками кожного відбіркового етапу визначаться по 2 колективи, які пройдуть в закритий фінал.

Розклад кваліфікацій до WhiteBIT Super Cup:


У наступному етапі, який пройде в онлайні на платформі GG.ua 1 листопада, 8 колективів за системою single-elimination з форматом матчів bo3 розіграють призовий фонд в 100,000 грн, а також головний приз — можливість зіграти в офлайні з легендарним складом Natus Vincere 2010 року.

Розподіл призового фонду:

  • 1 місце – 50,000 грн + путівка на шоу-матч з NAVI 2010 у Харкові
  • 2 місце – 25,000 грн
  • 3 місце – 10,000 грн
  • 4 місце – 5,000 грн
  • 5-8 місця – 2,500 грн


Переможці онлайн-турніру WhiteBIT Super Cup отримають 50,000 грн у якості призу, а також повний тревел-сапорт (проїзд, харчування та проживання), щоб зіграти з легендарним складом Natus Vincere на сцені Z-Arena у Харкові.

WhiteBIT – централізована крипто-фіатна біржа, метою якої є досягнення масового впровадження технологій блокчейн і розширення криптовалютної спільноти, надаючи безпечну і просту у використанні платформу. Перевага WhiteBIT – зберігання 96% цифрових активів на холодних гаманцях і використання WAF (Web Application Firewall) для виявлення хакерських атак. Системи трейдингу і зіставлення, засновані на передових технологіях, гарантують швидкі депозити й висновки, а також швидке виконання ордерів.

Гагарін Шоу – YouTube-канал, де ви побачите огляд останніх новин зі світу криптовалют і фінансів в розважальній манері. Ведучі Володимир Носов і Гліб Ушаков простою мовою будуть розповідати про терміни зі сфери крипто-світу, обговорювати гучні скандали й те матеріальне, які так ми любимо. Контент створений виключно в розважально-пізнавальних цілях.

Додавайте наш сайт в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в Instagram і Facebook, щоб бути в курсі всіх подій і не пропускати важливі анонси!