86-sergiy-shcherban-stav-delegatom-vid-uesf-z-rozvitku-kibersportu-u-chernivetskiy-miskiy-radi
Новини

Сергій Щербань став делегатом від UESF з розвитку кіберспорту у Чернівецькій міській раді

22 квітня пройшли перші вибори кандидатів у делегати в молодіжний парламент при Чернівецькій міській раді. Молодіжна рада – консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування з представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики.

З 36 кандидатів делегатами змогли стати більш ніж половина – 21 осіб. Одним з претендентів в категорії громадських організацій був голова Чернівецького регіонального представництва Федерації кіберспорту України – Сергій Щербань, який успішно пройшов конкурс.

Відтепер розвиток кіберспорту на локальному рівні стане ще доступніше і буде ставитися на порядок денний при формуванні стратегії розвитку молодіжної політики у Чернівцях.

Основні цілі, які ставить перед собою Федерація кіберспорту України:

  • розвиток молодіжної інфраструктури;
  • розробка молодіжних положень щодо розвитку кіберспорту у Чернівцях, а також включення в молодіжну політику;
  • створення екосистеми проведення турнірів для популяризації та розвитку комп'ютерного спорту серед школярів, студентів, аматорів і людей з особливими потребами;
  • особистісний та професійний розвиток молоді шляхом створення освітніх проєктів.


Коментар делегата з розвитку кіберспорту у Чернівецькій міській раді Сергія Щербаня:

«Коли я дізнався про створення молодіжного парламенту при Чернівецькій міській раді, то зрозумів, що це прекрасна можливість почати розвивати кіберспорт інституційно, впроваджуючи різні програми з розвитку серед молоді. Проведення досліджень сприяли розібратися в тому, як потрібно вдосконалювати цей напрям і що робити в першу чергу.

Раніше я дуже захоплювався кіберспортом на аматорському рівні. Грав з командою турніри з Dota 2 і мріяв стати професійним кіберспортсменом. Однак з часом команда розпалася і я по трохи залишив цю мрію, сфокусувавшись на вступі до університету і громадських активностях. Але надія повернутися у сферу кіберспорту залишалася.

Я вже 4 роки працюю в молодіжному громадському секторі Чернівців і знаю всі тонкощі роботи з молоддю, зокрема – їх запити й те, як їх задовольнити. І оскільки я став частиною UESF в Чернівцях, то став ще більше заглиблюватися у кіберспорт, проводячи турніри серед школярів, студентів та для геймерської громадськості Чернівців. Згодом я зрозумів, що цей напрям має великий потенціал для розвитку, оскільки системно до нього ще ніхто не підходив.

Тепер даний молодіжний парламент став першим в Україні, де будуть займатися інституційно розвитком і популяризацією кіберспорту на локальному рівні. Мені приємно бути частиною цих змін і представляти Федерацію кіберспорту України».

Додавайте сайт Федерації кіберспорту України в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в InstagramFacebook і Telegram, щоб бути в курсі всіх подій.