75-top-5-trendiv-igrovoi-industrii-u-2021-rotsi
Новини

ТОП-5 трендів ігрової індустрії у 2021 році

В останні роки ігрова індустрія переживає великі зміни – геймінг професіоналізується, дорослішає, його ринок зростає на кілька мільярдів доларів щороку. Кіберосвіта та кіберспорт входять в офіційні системи координат в різних державах, а віртуальні спортсмени доростають до зірок Олімпійського розмаху за популярністю.  Що чекає на геймінг у 2021 році і які його найгарячіші тренди – розповідає керівник виробництва ПК ExpertPC Денис Яковлев: 

  1. Якість зображення, як зростаючий тренд, призведе до масового переходу геймерів на гру у високому розширенні екрану. Старі монітори Full HD поступово відходять у минуле, поступаючись місцем для екранів 2К та 4К. Люди хочуть відпочивати, насолоджуватись гарною картинкою протягом всієї гри, і старі монітори більше не відповідають вимогам часу. Цей тренд намітився ще минулого року, коли вийшли нові відеокарти RTX з функцією трасування променів, і ніщо не провіщає його відіміну – геймери все вимогливіше ставляться до якості зображення.


     
  2. Високий FPS та мінімальний час відгуку екрана, як частина робочого простору кіберспортсмена. Цей тренд властивий професійному колу геймерів, для яких перемога в грі залежить ще й від потужності машини.  Адже геймінг – це спорт високих технологій, і як в Формулі-1 на BMW неможливо обігнати Ferrari, так і в кіберспорті немає шансу виграти з слабким “залізом”. Навіть якщо ти супергравець. Тому прогнозую масове зростання FPS вище звичайного порогового значення якості – 120-140 кадрів за секунду в професійному середовищі. 
     
  3. Третій тренд – це стрімінг нового рівня. Закінчився час, коли стрімерам було достатньо лише грати в прямому ефірі. Зараз, щоб втримати аудиторію, її потрібно розважати, залучати в процес, взаємодіяти. Це автоматично тягне за собою підвищення якості і кількості контенту. Що,  в свою чергу вимагає від стрімера ще й якісного обладнання, «заточенного» саме під стрімінг.
     
  4. Інтеграція кіберспорту в систему освіти – поява відповідних дисциплін в навчальних закладах – від шкіл до ВИШів. Вже зараз в Україні існує не один факультет кіберспорту в великих і престижних закладах освіти, але у 2021 цей процес набуде ще більшого масштабу. Звісно, причина цього – визнання кіберспорту офіційним видом спорту в Україні. Що викликає появу ще одного, п’ятого тренду – розбудови інфраструктури. 


     
  5. Створення потужної інфраструктури навколо кіберспорту – поява арен найвищого рівня, проведення престижних міжнародних турнірів, розвиток супутніх бізнесів. Це – готелі, дрібні і великі кібер-клуби,  організація геймерських комьюніті в регіонах. Так, локдаун суттєво гальмує цей процес – і точно спрогнозувати його таймінг зараз неможливо – занадто багато невідомих у цій задачці, як для 2021. Але маємо розуміти одне – прогрес не спинити і  те , що кіберспорт впевнено захоплює все нових гравців та шанувальників – тенденція, яку вже неможливо буде не помітити.

Підписуйтесь на сторінки ExpertPC у Facebook та Instagram, щоб бути в курсі всіх новин, акцій та розіграшів. Не забувайте підписуватись і на нас в Instagram та Facebook, щоб стежити за новими змаганнями та іншими анонсами.