15-rozrobniki-diablo-iv-rozpovili-pro-vpliv-pop-kulturi-na-gru
Новини

Розробники Diablo IV розповіли про вплив поп-культури на гру

Blizzard розповіла, як створювалися монстри, будівлі, сюжет і багато іншого в Diablo IV. На BlizzCon 2019 компанія показала малюнки, що демонструють вплив масової культури на гру.

«Ми вивчали різні елементи поп-культури, і багато чого зробило на нас вплив. Ми дивилися фільми, шоу, грали в RPG. Частенько бачили жахи і гидоти ... і додавали їх в гру! <...> Нас також надихає музика. Мені подобається музика в стилі метал. Чим більше я питав у людей про Diablo, тим більше мені здавалося, що саме вона нагадує цю гру».

Розробники розповіли, що планували створити світ, який цікаво буде вивчати. Багато деталей в грі створювалися на основі чогось реального, але крізь призму сприйняття команди Blizzard.

«У унікальну атмосферу Diablo IV входить не тільки тьма. Нам важливо настрій, серйозний сюжет. Ми хотіли, щоб гравці могли подорожувати по світу, дізнаватися різні історії. Справа не в політиці, не у владі царів і королів — тут інші теми, і їх цікаво вивчати. Ви в грі - мандрівник, і не знаєте, що вас чекає далі. Саме це ми хотіли зробити».

Геймдизайнери зізналися, що глобально все буде «як завжди» — гравець зустрічається з кимось або щось бачить, після чого вирушає вивчати проблему ближче і в результаті бореться з монстрами. Однак більша частина завдань буде наповнена дрібними деталями.