52-uesf-i-ministerstvo-u-spravakh-veteraniv-ukraini-pidpisali-memorandum-pro-spivpratsyu
Новини

UESF і Міністерство у справах ветеранів України підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні, 2 грудня 2020 року, Федерація кіберспорту України та Міністерство у справах ветеранів України домовилися про співпрацю у сфері електронного спорту. Відповідний документ підписали заступник міністра Ігор Безкаравайний і тимчасово виконуючий обов'язки глави UESF Едуард Анохін.

В рамках співпраці планується популяризація електронного спорту серед ветеранів війни, організація різних кіберспортивних заходів, реалізація соціальних проєктів з реабілітації та допомоги ветеранам.

За словами заступника міністра Ігоря Безкаравайного, на сьогодні у спільноти ветеранів існує інтерес до кіберспортивної сфери. «Якщо заняття кіберспортом мотивують ветеранів гармонійно повернутися в соціум після служби або бойових дій, ми не можемо пройти повз і не використовувати цей інструмент» – зазначив він під час підписання меморандуму про співпрацю.

Федерація кіберспорту України – громадська організація, яка була створена у 2018 році для популяризації й розвитку комп'ютерного спорту в нашій країні. UESF є членом міжнародних кіберспортивних організацій, і за останні кілька років організувала понад 200 турнірів, серед яких 5 національних і 4 міжнародних. У цих чемпіонатах взяли участь понад 17,000 гравців з усієї України.

Додавайте сайт Федерації кіберспорту України в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в Instagram і Facebook, щоб бути в курсі нових чемпіонатів, співробітництва та інших анонсів.