101-iesf-world-championship-2021-natsionalna-ukrainska-kvalifikatsiya
Новини

IESF World Championship 2021: національна українська кваліфікація

Федерація кіберспорту України відкриває національні кваліфікації на чемпіонат світу від Міжнародної федерації кіберспорту – IeSF World Championship 2021. Відбірковий етап для України буде проведено спільно з WePlay Esports за підтримки Української асоціації електронного футболу.

Будуть проведені кваліфікації з 4 дисциплін – CS:GO, Dota 2, Tekken 7 і PES 2021. Відбір кращого гравця по футбольному симулятору PES 2021 проведе партнер UESF – Українська асоціація електронного футболу.

Кваліфікації пройдуть з 23 липня по 22 серпня в кілька етапів за участю відомих тренерів, серед яких голова UESF Іван "Faeton" Данішевський, Олександр "DKPhobos" Кучеря, Олексій "уХо" Малецький, Станіслав "BitterS" Єфанов та інші.

Відбіркові етапи з дисциплін CS:GO і Dota 2 пройдуть у двох форматах – соло і командний. У соло-форматі гравці повинні заповнити анкету, щоб пізніше виступити в хабі. Анкети будуть розглядати наші зіркові тренери, які також будуть спостерігати за грою учасників в хабах. З кращих гравців хабу буде сформовано 4 колективи, яких готуватимуть зіркові тренери. Відзначимо, що команди також будуть виступати в шоу-матчах для визначення кращих з кращих. Після цього буде зібраний колектив з 5 кращих представників соло-етапу кваліфікацій.

У командному форматі виступлять запрошені кращі колективи з України (з CS:GO – за версією HLTV, а з Dota 2 – за версією Кубків і чемпіонату України), а також команди, які пройдуть реєстрацію.

У груповий етап кваліфікації потраплять 2 запрошені команди, 2 переможці командних кваліфікацій і кращий колектив з соло-гравців. В рамках цієї частини кваліфікації пройдуть матчі за круговою (Round-Robin) системою з форматом bo1. У гранд-фіналі 2 команди розіграють квоту на IeSF World Championship 2021. Формат проведення кваліфікації з дисциплін CS:GO і Dota 2 ідентичний.

Етапи проведення:

  • Реєстрація – з 23.07 по 14.08
  • FACEIT HUB – з 25.07 по 07.08
  • Шоу-матчі та робота з тренерами – з 07.08 по 14.08 (етап командної роботи)
  • Командні кваліфікації – 13.08 (Dota 2 і CS:GO з 18:00) та 14.08 (Dota 2 і CS:GO з 14:00)
  • Груповий етап – 15.08 (CS:GO) та 16.08 (Dota 2)
  • Фінали – 17.08 (CS:GO) та 18.08 (Dota 2)


Взяти участь можуть всі охочі громадяни України віком від 16 років. Вступний внесок відсутній. Для участі у кваліфікаціях з CS:GO, Dota 2 і Tekken 7 необхідно заповнити реєстраційну анкету за цим посиланням.

Щоб взяти участь у відбірковому етапі з дисципліни PES 2021, необхідно зареєструватися на сайті Української асоціації електронного футболу за цим посиланням. Реєстрація буде відкрита до 27 липня.

IeSF World Championship – щорічний чемпіонат світу з кіберспорту, який проводить Міжнародна федерація кіберспорту. Національні федерації організовують відбіркові етапи, формуючи збірні з кращих гравців у своїх дисциплінах, які будуть захищати прапори країни на світових фіналах. Відзначимо, що в цьому році в рамках кваліфікацій на чемпіонату світу від IESF виступить 106 країн.

WePlay Esports – кіберспортивний медіахолдинг з ключовими підрозділами в США, Китаї та Україні. Холдинг об'єднує кращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання нових товарів або сервісів по всьому світу. З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісною організацією і трансляцією кіберспортивних онлайн-турнірів та LAN-фіналів.

Українська асоціація електронного футболу – партнер Федерації кіберспорту України, спільно з яким ми організовуємо кіберспортивні, освітні та соціальні проєкти як в Україні, так і у світі.

Спонсор проведення української національної кваліфікації – 2E Gaming. 2E Gaming – це про надійність, стиль та успіх, про ігрові аксесуари, які стануть вірними союзниками на шляху до перемоги. Бренд 2E Gaming представляє широкий асортимент геймерської продукції від ігрових комп'ютерних мишок, які допомагають влучно попадати в ціль, до потужних геймерських моніторів, які максимально занурюють в ігровий процес. Кожен геймер зможе скласти свій переможний комплект.

Нагадаємо, що наказом Міністерства молоді та спорту України №2561 від 21 липня 2021 року Федерація кіберспорту України отримала національний статус і повноваження на проведення офіційних змагань, запуск освітніх програм, формування мережі офіційних тренувальних баз збірних команд, присвоєння звань і розрядів спортсменам та інших дій, необхідних для розвитку кіберспорту в Україні. Детальніше про цю подію – читайте у нас на сайті.

Додавайте сайт Федерації кіберспорту України в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в InstagramFacebook і Telegram, щоб бути в курсі всіх новин