96-uesf-parimatch-chempionat-ukraini-z-csgo-i-dota-2-anons-i-detali-provedennya
Турніри

UESF Parimatch Чемпіонат України з CS:GO і Dota 2: анонс і деталі проведення

Федерація кіберспорту України рада анонсувати новий найбільший кіберспортивний чемпіонат з дисциплін CS:GO і Dota 2 – Чемпіонат України. Загальний призовий фонд змагання складе 1,500,000 грн. 1,000,000 грн буде розподілено між призерами змагання, 250,000 грн будуть вручені призерам у якості ігрових девайсів від партнерів проведення турніру, а останні 250,000 грн будуть розіграні у якості ігрових девайсів, моніторів і ігрових ПК між глядачами турніру й підписниками UESF в соціальних мережах.

Найбільше змагання від UESF, Parimatch і Eldorado пройде з 17 липня по 3 жовтня 2021 року. Гранд-фінал Чемпіонату України відбудеться у Києві – в кіберспортивній арені WePlay Esports Arena Kyiv у жовтні. Матчі змагання транслюватимуться на ТБ за підтримки медіасервісу Megogo.

Чемпіонат України проведе Федерація кіберспорту України спільно з генеральними партнерами Parimatch і Eldorado. Титульними партнерами стали RocketWePlay Esports і MEGOGO. Офіційними партнерами виступають RazerSamsungExpertPC і Esports Charts.

Змагання пройдуть в кілька етапів на двох турнірних платформах – FACEIT і WePlay. У першій частині івенту (кваліфікації й основний етап) учасники виступатимуть на FACEIT, а півфінали й фінали будуть зіграні на платформі WePlay.

Етапи проведення Чемпіонату України:

 • Перший кваліфікаційний етап (FACEIT)
 • Другий кваліфікаційний етап (FACEIT)
 • Основний етап (FACEIT)
 • Півфінальний етап (WePlay)
 • Фінальний етап (WePlay)


Призовий фонд супер-плей-офф з CS:GO:

 • 1 місце – 200,000 грн + монітор Samsung LC27RG50 (х5)
 • 2 місце – 100,000 грн + навушники Razer BlackShark V2 (х5)
 • 3 місце – 50,000 грн + навушники Razer BlackShark V2 (х5)
 • 4 місце – 35,000 грн
 • 5 місце – 26,000 грн
 • 6 місце – 26,000 грн
 • 7 місце – 21,500 грн
 • 8 місце – 21,500 грн


Призовий фонд плей-офф ліги А з CS:GO:

 • 5 місце – клавіатура Razer Huntsman TE (x5)
 • 6 місце – мишка Razer Viper (х5)
 • 7 місце – 5,000 грн
 • 8 місце – 5,000 грн


Призовий фонд плей-офф ліги B з CS:GO:

 • 5 місце – клавіатура Razer Huntsman TE (х5)
 • 6 місце – мишка Razer Viper (х5)
 • 7 місце – 5,000 грн
 • 8 місце – 5,000 грн


Призовий фонд супер-плей-офф з Dota 2:

 • 1 місце – 200,000 грн + монітор Samsung LC27RG50 (х5)
 • 2 місце – 100,000 грн + навушники Razer BlackShark V2 (х5)
 • 3 місце – 50,000 грн + навушники Razer BlackShark V2 (х5)
 • 4 місце – 35,000 грн
 • 5 місце – 26,000 грн
 • 6 місце – 26,000 грн
 • 7 місце – 21,500 грн
 • 8 місце – 21,500 грн


Призовий фонд плей-офф ліги А з Dota 2:

 • 5 місце – клавіатура Razer Huntsman TE (x5)
 • 6 місце – мишка Razer Viper (х5)
 • 7 місце – 5,000 грн
 • 8 місце – 5,000 грн


Призовий фонд плей-офф ліги B з Dota 2:

 • 5 місце – клавіатура Razer Huntsman TE (х5)
 • 6 місце – мишка Razer Viper (х5)
 • 7 місце – 5,000 грн
 • 8 місце – 5,000 грн


Відзначимо, що сума виграшів вказана без урахування сплати податків і обов'язкових платежів, що стягуються з вказаної суми при їх виплаті. Виплата здійснюється протягом 90 календарних днів після закінчення чемпіонату. Для доходу у вигляді виграшів та призів встановлена ​​єдина ставка податку на дохід фізичних осіб в розмірі 18% і ставка військового збору, яка становить 1,5% від об'єкта оподаткування.

Регламент проведення Чемпіонату України по етапах

У першому кваліфікаційному етапі пройдуть матчі за круговою системою Round-Robin з форматом bo1. Загальна кількість зареєстрованих команд буде розподілена на 16 груп.

У другому кваліфікаційному етапі колективи також будуть грати за системою Round-Robin з форматом матчів bo1. В 4 групи (А, B, C, D) отримають запрошення ТОП-4 команди за підсумками груп першого кваліфікаційного етапу. У кожній групі гратимуть по 16 команд.

Основний етап – останній етап відбіркових перед плей-офф Чемпіонату України. Він пройде за круговою системою Round-Robin з форматом матчів bo2. Основний етап складається з двох ліг, які називаються «Ліга А» і «Ліга В». У «Лігу А» отримують запрошення команди, які зайняли перші 6 місць в групах A і B. У «Лігу В» отримують запрошення команди, які зайняли перші 6 місць в групах C і D.

Також в цей етап можуть отримати запрошення 4 команди від Оргкомітету Федерації кіберспорту України – по дві команди в «Лігу А» і «Лігу В».

У півфінальний етап Чемпіонату України з CS:GO запрошені Hatemania, EC Dnipro, Purple Pills, BlackSea.

Півфінальний етап складається з плей-офф «Ліги А» і «Ліги В». Цей етап пройде за системою single-elimination з форматом матчів bo3 – по 8 команд у кожному плей-офф. В цей етап потрапляють команди, які зайняли перші 6 місць в «Лізі A» і «Лізі В». Крім того, Федерація кіберспорту України запросить 4 команди, які виступлять в цьому етапі – по 2 команди в «Лігу А» і «Лігу В».

У півфінальному етапі Чемпіонату України з CS:GO за інвайтами виступлять Akuma, Esports Club Kyiv, Marlian Esports і TBA. У півфінальному етапі турніру з Dota 2 за інвайтами візьмуть участь Burning Fire, BackStreetBoys, Cascade Esports і PayForWin.

У фінальному етапі під назвою «Супер плей-офф» виступлять 8 команд – ТОП-4 за підсумками плей-офф «Ліги А» і «Ліги В». Матчі пройдуть за системою double-elimination з форматом матчів bo3.

Завершення реєстрації та старт матчів

Реєстрація для участі у Чемпіонаті України з CS:GO і Dota 2 буде закрита 13 липня 2021 року о 22:00. З 14 по 16 липня учасники, які пройшли реєстрацію та отримали підтвердження від суддівської колегії змагання, поетапно отримають запрошення в групу на платформі FACEIT. Старт матчів Чемпіонату України запланований на 17 липня – о 11:00.Партнери Чемпіонату України з CS:GO і Dota 2

Генеральний спонсор – бренд Parimatch – провідний букмекер у світі кіберспорту. Бренд має великий міжнародний досвід підтримки кіберспорту. Як інноваційний бренд Parimatch реалізує цікаві турніри з різних видів кіберспорту і є партнером таких видатних команд, як Fnatic, Virtus.Pro, Team Spirit і HellRaisers. Бренд-амбасадором компанії є coldzera. Також компанія Parimatch є партнером проведення україномовної трансляції WePlay AniMajor з дисципліни Dota 2, а також партнером Epic League і Flashpoint. З визнанням кіберспорту як офіційного виду спорту в Україні, Parimatch буде посилювати й без того значну підтримку українського кіберспорту. Однією з важливих частин і векторів розвитку кіберспорту в Україні є підтримка Чемпіонату України з боку компанії Parimatch. Своєю роботою бренд Parimatch допомагає яскравіше сприймати кіберспорт і отримувати від нього фантастичні емоції.

Генеральний спонсор – компанія Eldorado – це техніка твого рівня! Асортимент найбільшої української мережі побутової техніки та електроніки Eldorado порадує будь-якого геймера – від новачка до справжнього профі. Під час Чемпіонату України з кіберспорту комп'ютери, ноутбуки, ігрові консолі та маніпулятори, VR-окуляри, геймерські крісла, широкий вибір ліцензійних ігор і аксесуарів – зі спеціальною знижкою. Купуй в будь-якому зі 120 магазинів мережі в 57 містах України або на сайті.

Rocket – український food-tech стартап, що займається доставкою їжі та продуктів. Сервіс працює у 28-ми містах України та у двох європейських країнах. Серед партнерів: McDonald's, KFC, Пузата Хата, Фора, Молоко від фермера і багато інших. Цього року Rocket виступає титульним партнером Чемпіонату України з кіберспорту. Ще не тестував доставку від Rocket? Тримай знижку 100 грн на перше замовлення з промокодом UESF1. Умови дії промокодів в додатку в розділі «Мої промокоди»: http://rckt.app/uesf2021

Samsung Electronics, один з лідерів в сегменті ігрових моніторів, представляє принципово нову серію ігрових моніторів Odyssey. Крім ігрового досвіду, лінійка пропонує поєднання футуристичного дизайну і технологій. Монітори оптимально підходять для вимогливих ігор і кіберспорту. Завдяки низькому часу відгуку в 1 мс (MPRT), частотою оновлення до 240 Гц, а також технології RapidCurveTM, забезпечується повне занурення в гру.

WePlay Esports Media Holding – кіберспортивний медіахолдинг з ключовими підрозділами в США, Китаї та Україні. Холдинг об'єднує кращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання нових товарів або сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісною організацією і трансляцією кіберспортивних онлайн-турнірів і LAN-фіналів. Крім організації та проведення кіберспортивних заходів, холдинг володіє експертизою в розробці спеціалізованих IT-рішень і власної турнірної платформи, а також в інтеграції брендів в кіберспорт і продажі медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, – кіберспорт і розваги, – холдинг створює умови й можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною і захопленої кіберспортивною аудиторією.

MEGOGO – один з найбільших в Україні та Східній Європі медіасервісів для перегляду телебачення, фільмів, серіалів, мультфільмів і навіть прослуховування аудіо книг і подкастів. Каталог ресурсу – понад 150 тис. годин контенту. Медіасервіс співпрацює з відомими студіями: FOX, BBC, Sony, Walt Disney, Universal, Warner Brothers, Paramount Pictures та іншими. MEGOGO – це провайдер розваг, з яким вдома класно. Це 22000 фільмів, серіалів і мультиків, 320 каналів, тисячі подкастів і аудіо книг, а ще – трансляції топових спортивних і кіберспортивних подій.

Razer – обладнання Razer, зазначене багатьма нагородами, включає високопродуктивні ігрові периферійні пристрої та ігрові ноутбуки Blade. Програмна платформа Razer, яка налічує понад 125 мільйонів користувачів, включає Razer Synapse (платформа Інтернету речей), Razer Chroma RGB (запатентована система технології RGB підсвічування, підтримує тисячі пристроїв і сотні ігор / додатків) і Razer Cortex (оптимізатор і лаунчер ігор). Razer також пропонує платіжні сервіси для геймерів, молоді, мілленіалів і покоління Z. Razer Gold – один з найбільших у світі ігрових платіжних сервісів, а Razer Fintech надає Фінтех-послуги на ринках, що розвиваються.

ExpertPC створюють потужні і якісні ПК з 2017 року. Для створення використовуються тільки кращі комплектуючі. Кабель-менеджмент не поступається світовим лідерам індустрії, а сучасне обладнання дозволяє точно тестувати кожну машину перед її випуском. ExpertPC має єдиний в Україні портал, де професіонали та любителі кіберспорту можуть зібрати власний авторський комп'ютер з потужними характеристиками. У 2019 ExpertPC увійшов до трійки найвідоміших вітчизняних виробників комп'ютерів.

Esports Charts – аналітичне агентство з аналізу великих даних для ринків кіберспорту, традиційного спорту і розваг. Один з найбільших публічних джерел стрімінгової аналітики у світі. Статистика Esports Charts робить кіберспорт чесніше і прозоріше, допомагає спонсорам, організаторам і простим глядачам з'ясувати ступінь популярності будь-якої онлайн-трансляції та кіберспортивної події.