20-pidsumki-uuopen-2019-winter-cup
Турніри

Підсумки UUOpen 2019 Winter Cup

Наприкінці 2019 року пройшов зимній сезон нашої серії студентських чемпіонатів Ukrainian University Open. Місцем проведення став Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.
В рамках турніру за звання кращої команди змагались 86 коллективів з більше ніж 100 ЗВО України.

У фіналі з Dota 2 змагались Black Squad, представники Національного торговельно-економічного університету, та NAU Stewards з Національного авіаційного університету. Володарями кубку стали гравці НТЕУ.

В цей час XNYRE з Харківського національного університету радіоелектроніки та NAU Stewards з НАУ боролись у CS:GO. В запеклій боротьбі перемогли представники авіаційного університету. В результаті цього київські спортсмени привезли у столицю одразу два трофеї.

Трансляції на YouTube та Twitch переглянуло більше тисячі глядачів. Крім кіберспортивних матчів можливо було насолодитися LED-шоу. Для відвідувачів чемпіоната були відкриті спеціальні зони партнерів, а технічні спонсори подарували свої девайси декільком щасливцям.

Але Ukrainian University Open 2019 Winter Cup відзначився не тільки змаганнями. Під час фіналу також пройшла прес-конференція, в якій взяли участь ректори, представники різних державних структур та Esports Ukraine.

Репортажі з івенту можливо було переглянути на регіональних телеканалах.

Якщо ви пропустили наш чемпіонат, то обов’язково ознайомтесь з його ключовими моментами. Їх, та деякі досягнення, ми зібрали в спеціальному відео з UUOpen 2019 Winter Cup.