71-lektsiya-dlya-studentiv-kibersportivnoi-magistraturi-vid-9-bereznya
Турніри

Лекція для студентів кіберспортивної магістратури від 9 березня

9 березня в Національному Університеті фізичного виховання і спорту України пройшла лекція для студентів кіберспортивної магістратури.

Глава правління Федерації кіберспорту України – Іван Данішевський – розповів цікаві факти про діяльність Федерації, шлях визнання кіберспорту офіційним видом спорту в країні, а також повідав про майбутні івенти для студентів і не тільки.

Лекція проходила в офлайн і онлайн форматі у веселій і невимушеній обстановці. В рамках лекції обговорювалися важливі принципи, які необхідно враховувати при формуванні команд, дисципліна і взаємоповага в команді, принципи формування стратегії переможця, а також методи організації кіберспорту в університеті. Також було порушено тему участі студентів університету у різних проєктах Федерації кіберспорту України та проходження практики на базі Федерації. Відзначимо, що комп'ютерний клас для студентів кіберспортивної магістратури було обладнано за підтримки LG UltaGear TM.

Всю інформацію про вступ можна знайти на сайті університету або зателефонувати на Кафедру для консультації за телефонами: +38 (044) 287-63-49, +38 (044) 287-04-94.