17-rezultati-isf-world-esports-school-championship
Турніри

Результати ISF World Esports School Championship

16-17 листопада 2019 р. у Києві на НСК «Олімпійський» відбувся фінал ISF World Esports School Championship 2019 — міжнародний кіберспортивний чемпіонат серед учнів середніх шкіл з дисциплін Dota2 і LoL. Організаторами виступили Міжнародна федерація шкільного спорту ISF в партнерстві з Комітетом фізичної освіти і спорту МОН України, Українською федерацією учнівського спорту та Esports Ukraine - Федерація «Кіберспорт України».

На івенті можна було побачити косплей-шоу з яскравими героями, зони віртуальної реальності та пограти в настільний хокей. Цікаві фото глядачі могли зробити на фотозоні з персонажами з ігор!

«Коли ми даємо молоді поєднати кіберспорт та рухову активність, то виходить дуже добрий захід, який може розвививати нашу молодь в усіх напрямах», — вважає президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба.

У Федерації «Кіберспорт України» вважають, що саме держава повинна лобіювати розвиток спорту в країні. Українці мають значні досягнення і перспективи у кіберспорті, створення національних команд, розвиток бізнесу і спортивної практики і підтримки повинно бути одними з основних пріорітетів державної політики. Також необхідно готувати саме національні команди, які могли б представляти інтереси країни на міжнародних змаганнях, в тому числі і на майбутніх Олімпійських іграх, коли кіберспортивні дисципліни визнає Олімпійський комітет.

В цьогорічних змаганнях приймали участь гравці з Німеччини, Польші, Тайваню, Грузії та України.

Призові місця з LEAGUE OF LEGENDS на ISF World Esports School Championship 2019 розподілилися наступним чином:

1 місце - команда "TPE TONGTEX" - Chinese Taipei
2 місце - команда "LGG Darmstadt" - Germany
3 місце - команда "Cyber Legion Jr." - Georgia
4 місце - команда "GGL1"  - Germany
5 місце - команда "AZS "Challenger" - Poland
6 та 7 місця - команди  "Tixan i ego dryzia" та "Sensitivity" - Ukraine

Призові місця з Dota 2 на ISF World Esports School Championship 2019 стали в такому порядку:

1 місце - команда "Gldani Squad" - Georgia
2 місце - команда "Phantom Troupe" - Ukraine
3 місце - команда "MASDAA" - Ukraine