37-natsionalniy-vidbir-do-university-esports-masters
Турніри

Національний відбір до University Esports Masters

Вже 4 липня пройде кваліфікація до командного міжнародного студентського турніру – University Esports Masters – з дисципліни League of Legends. Офіційним представником UEM в Україні й організатором національного відбору є Федерація кіберспорту України. Відбірковий етап буде проведено на партнерській платформі GG.ua.

Кваліфікація пройде за системою double-elimination, коли у кожного колективу є право на одну помилку. Після другої поразки команда залишає змагання. Всі матчі, за винятком фіналу, пройдуть у форматі bo1. Фінальний поєдинок буде зіграно до двох перемог — у форматі bo3.

У відборі можуть взяти участь тільки чинні студенти українських закладів вищої освіти, а в складі однієї команди можуть бути учасники тільки з одного закладу вищої освіти. Відзначимо, що кожна команда може мати до двох запасних гравців у своєму складі. Крім того, всім учасникам кваліфікації буде необхідно надати організаторам копії своїх студентських для перевірки.

На сайті Федерації кіберспорту України завжди публікуються найактуальніші новини щодо найближчих чемпіонатів і кваліфікацій. Якщо хочеш бути в курсі всіх подій — частіше відвідуй наш сайт і обов'язково будеш все дізнаватися першим!

Посилання на реєстрацію: https://gg.ua/lol/tournaments/2746