68-navi-ta-b1ad3-v-chomu-prichina-provalu-na-iem-katowice-2021
Турніри

NaVi та B1ad3: в чому причина провалу на IEM Katowice 2021?

Не так давно завершився напевно один з головних турнірів початку 2021 року – IEM Katowice 2021. Перед стартом турніру багато хто називав поміж головних фаворитів Natus Vincere. Це і логічно, адже саме «народжені перемагати» були чинними володарями трофея. Але, щось пішло не так.

NaVi почали впевнено

Треба сказати, що Natus Vincere вже привчили всіх своїми не самим кращими стартовими іграми на турнірах, але на IEM Katowice все пішло трохи інакше.

«Народжені перемагати» у двох перших матчах впевнено закрили Virtus.pro (2:0) і FURIA Esports (2:0), тим самим пройшовши в фінал верхньої сітки, де поступилися Team Liquid (1:2).

Провал Natus Vincere в плей-офф IEM Katowice 2021

В плей-офф IEM Katowice 2021 пройшли відразу чотири колективи з СНД, що стало рекордом для наших команд на подібних турнірах.

«Народженим перемагати» в суперники відразу попалися Gambit Esports, які вважалися андердогами. Однак саме тут сталася сенсація. Несподівано NaVi програли у двох картах і покинули турнір.

Критика тренера NaVi

Після поразки найбільше дісталося тренеру Natus Vincere Андрію B1ad3 Городенською. З хвилею критики на нього висловився відомий журналіст Річард Льюїс.

– "Я думаю, NaVi потрібно замінити тренера, тому що B1ad3 – людина з минулого. Це явно непопулярна думка, але гру команд, якими він керував, завжди легко описати: «О, подивіться, це фейк. О, насправді це не фейк. О, ні, час раунду закінчився». Не думаю, що це підходить нинішньому складу. З s1mple та electronic команда може бути набагато більше вибуховою" — сказав Річард Льюїс.

Також не залишився в стороні й колишній гравець Natus Vincere Данило Zeus Тесленко, який задався питанням про вибір мапи Train.

Хоча варто зауважити, що ніхто не запитав, чому NaVi грає так слабо на мапі Overpass. Обидва рази команда програвала цю карту, нехай і з близьким рахунком 14:16 (Team Liquid) і 12:16 (Gambit).

Стратегії B1ad3 не підходять NaVi?

Багато хто вважає, що причиною поразки Natus Vincere і їх не дуже переконливої ​​гри стали повільні раунди. CS:GO розвивається, а як показує тенденція, зараз домінують команди, які можуть чергувати швидкі раунди з повільними заходами на плент.

Звичайно, коли у тебе в команді є такі гравці, як s1mple й electronic, то вони можуть витягнути будь-яку ситуацію шляхом індивідуальної майстерності, але на IEM Katowice 2021 щось не пішло.

Однак не варто забувати, що саме під керівництвом B1ad3 команда виграла IEM Katowice 2020.

NaVi – бренд, який продовжують любити

Навіть попри те, що команда зайняла 5-6 місце на IEM Katowice 2021, саме матч «народжених перемагати» проти Team Liquid став найпопулярнішим на турнірі. Це ще раз підтверджує теорію про те, що NaVi – головний бренд CS:GO в СНД, хоч команда і не показала результат, який від неї чекали.

У будь-якому випадку, Natus Vincere залишилися на другій сходинці в оновленому рейтингу HLTV.

Джерело: cybersport.metaratings.ru