105-weplay-esports-spilno-z-federatsieyu-kibersportu-ukraini-provedut-chempionat-independence-day-z-distsiplini-dota-2
Турніри

WePlay Esports спільно з Федерацією кіберспорту України проведуть чемпіонат Independence day з дисципліни Dota 2

Ми раді анонсувати новий чемпіонат з дисципліни Dota 2, який пройде на честь святкування 30-річчя незалежності України. WePlay Esports у партнерстві з Федерацією кіберспорту України організують змагання під назвою Independence day із загальним призовим фондом 30 000 грн. Наша мета на цей захід – залучити рекордну кількість гравців з дисципліни Dota 2 для України.

«Команда WePlay Esports завжди відкрита до нових ідей і проєктів, які просувають кіберспорт. В рамках цього турніру ми не просто націлені встановити новий рекорд, а й показати, яке велике ком'юніті у кіберспорту в Україні. З нетерпінням чекаємо всіх на нашій турнірній платформі 29 серпня», – прокоментував майбутню подію Олексій Ногін, керівник з операційної діяльності турнірної платформи WePlay Esports.

Змагання пройде 29 серпня в форматі 1v1, best of 1 за класичною олімпійською системою single-elimination. У гранд-фіналі кращі гравці зіграють до двох перемог – за форматом bo3. Independence day пройде повністю в онлайні на турнірній платформі WePlay Compete

«Дорогі українці, від імені Федерації кіберспорту України UESF хочу привітати всіх з 30-річчям незалежності України та побажати їй сили і процвітання.

До цього великого свята ми раді анонсувати турнір з великою кількістю учасників. Ми вже неодноразово били рекорди України за кількістю учасників турнірів, сподіваюся, що і в цей раз мета буде досягнута. Хочу подякувати нашим партнерам – WePlay Esports, які допомагають нам розвивати та розширювати межі кіберспорту в Україні.

Приєднуйтесь 29 серпня до турніру – і зробимо великий подарунок один одному!» – каже Артур Єрмолаєв, член правління і віцепрезидент Федерації кіберспорту України.

Взяти участь в турнірі Independence day з дисципліни Dota 2 можуть всі охочі. Для цього необхідно зареєструватися за цим посиланням. Анкета для реєстрації буде доступна до 29 серпня.

Додавайте сайт Федерації кіберспорту України в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в InstagramFacebookTelegram і Twitter, щоб бути в курсі всіх новин!WePlay Esports – кіберспортивний медіахолдинг з ключовими підрозділами в США, Китаї та Україні. Холдинг об'єднує кращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання нових товарів або сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісною організацією і трансляцією кіберспортивних онлайн-турнірів і LAN-фіналів. Крім організації та проведення кіберспортивних заходів, холдинг володіє експертизою в розробці спеціалізованих IT-рішень і власної турнірної платформи, а також в інтеграції брендів в кіберспорт і продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, – кіберспорт і розваги, – холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною і захопленої кіберспортивною аудиторією.