32-khochesh-otrimati-krutiy-parashut-i-demonstruvati-vsim-svoyu-unikalnist
Турніри

Хочеш отримати крутий парашут і демонструвати всім свою унікальність?

Хочеш отримати крутий парашут і демонструвати всім свою унікальність? Тоді реєструйся на турнір Campus Championship Ukraine 2020  PUBG Mobile і отримай ексклюзивний подарунок в грі!

Ми підготували цінні нагороди для учасників - не тільки значний призовий фонд в 100 000 гривень чекає гравців, але і можливість отримати внутрішньоігровий предмет, який буде нагадувати про досягнення в турнірі.

Парашут дістанеться учасникам всім, які пройшли у фінал, 32 команд, по 16 найсильніших з першої і другої відкритої кваліфікації. Подарунок залишиться на їхніх акаунтах назавжди.

Але це не все! Навіть якщо ви не впевнені в своїх шансах на перемогу, але все одно дуже хочете отримати парашут, РЕЄСТРУЙСЯ. Ми виберемо випадковим чином три команди з двох кваліфікацій і подаруємо їх учасникам парашути на 7 днів. Є шанс навіть у тих, кому не пощастить зробити жодного вбивства. Залишилося менше тижня до кінця реєстрації на другу відкриту кваліфікацію. Все у ваших руках!

Зареєструватися на турнір - https://gg.ua/pubg/tournaments/2634?utm_source=esu_site&utm_medium=announcement&utm_campaign=pmccua