97-weplay-animajor-yak-tse-bulo
Турніри

WePlay AniMajor: як це було

Підійшов до кінця міжнародний чемпіонат з дисципліни Dota 2 – WePlay AniMajor, який організував кіберспортивний медіахолдинг WePlay Esports. Турнір проходив на кіберспортивній арені WePlay Esports Arena Kyiv з 2 по 13 червня. У гранд-фіналі змагання колектив PSG.LGD обіграв Evil Geniuses з рахунком 3:0 у серії й підняв чемпіонський кубок. У якості головного призу колектив отримав $200 000 і 500 заповітних DPC-балів.

Підсумковий розподіл місць і призового фонду WePlay AniMajor:

  • 1-е місце – PSG.LGD – $200 000+ 500 DPC-балів;
  • 2-е місце – Evil Geniuses – $100 000 + 450 DPC-балів;
  • 3-е місце – Т1 – $75 000 + 400 DPC-балів;
  • 4-е місце – Vici Gaming – $50 000 + 350 DPC-балів;
  • 5/6-е місце – Team Nigma – $25 000 + 300 DPC-балів;
  • 5/6-е місце – Quincy Crew – $25 000 + 300 DPC-балів;
  • 7/8-е місце – TNC Predator – $12 500 + 200 DPC-балів;
  • 7/8-е місце – Team Spirit – $12 500 + 200 DPC-балів.


Окрему увагу варто приділити організатору чемпіонату – WePlay Esports. Як і завжди, кожен новий турнір компанії не схожий на попередній і має свою родзинку. Тематикою WePlay AniMajor було вибрано аніме. Наприклад, гравці виходили на арену під музику з популярних аніме-тайтлів. Останній день турніру почався з виступу спеціального гостя – японського виконавця TOKYO MACHINE. Його музика звучить у багатьох популярних іграх, в тому числі в Rocket League. Локація – WePlay Esports Arena Kyiv – була просто неймовірною. Це важко описати словами, тому пропонуємо вам просто ще раз зануритися в цю атмосферу, подивившись фотогалерею за цим посиланням. При публікації фотографій де-небудь, обов'язково вказуйте джерело: WePlay Holding.

В рамках WePlay AniMajor була організована україномовна трансляція змагання спільними силами WePlay Esports і Федерації кіберспорту України. Події чемпіонату висвітлювалися зі студії Федерації у місті Дніпро, і ми раді, що стали частиною такого великого івенту.


Фото: 
WePlay Holding


Антон Маркелов, виконавчий директор UESF. Фото: UESF

«Федерація кіберспорту України вважає, що популяризація кіберспорту в нашій країні це не тільки організація і проведення різних чемпіонатів і івентів, але й створення професійного контенту українською мовою. В майбутньому ми будемо прикладати максимум зусиль, щоб висвітлювати якомога більше найбільших кіберспортивних змагань рідною мовою» – говорить Антон Маркелов, виконавчий директор Федерації кіберспорту України.

За даними аналітичної компанії Esports Charts, трансляцію турніру в піку дивилося понад 645 000 осіб. Україномовна трансляція WePlay AniMajor від WePlay Esports і Федерації кіберспорту України зібрала більше годин переглядів, ніж трансляції німецькою, словацькою та польською мовами. Піковий поєдинок за кількістю глядачів на трансляції – PSG.LGD та Liquid – 4 708 осіб.


Фото: WePlay Holding

Додавайте сайт Федерації кіберспорту України в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в InstagramFacebookTwitter і Telegram, щоб бути в курсі всіх подій