55-u-ternopoli-proyde-turnir-z-csgo-v-chest-dnya-svyatogo-mikolaya
Турніри

Тернопільське відділення UESF проведе онлайн-турнір з CS:GO в честь Дня Святого Миколая

Тернопільське відділення Федерації кіберспорту України 19 грудня проведе онлайн-чемпіонат з дисципліни CS:GO з призовим фондом в 5,500 грн – Ternopil St. Nicholas CS: GO Cup 2020. Івент пройде в честь Дня Святого Миколая. Турнір відбудеться в класичному командному форматі – 5 на 5.

Розподіл призового фонду:

  • 1 місце – 3,000 грн
  • 2 місце – 1,500 грн
  • 3-4 місця – 500 грн


Ternopil St. Nicholas CS: GO Cup 2020 пройде за системою double-elimination з форматом матчів bo1 і bo3 (гранд-фінал). В рамках цієї системи кожен колектив має право на одну поразку, а вже після другої поразки залишає змагання.

Щоб зареєструватися на Ternopil St. Nicholas CS:GO Cup 2020, необхідно перейти за цим посиланням і заповнити всю необхідну інформацію. До участі в змаганні допускаються колективи, у складі яких грають як мінімум 3 гравці з Тернопільської області.

Спонсорами Ternopil St. Nicholas CS:GO Cup 2020 є «Західдорогомет» і «Медтехніка». Компанія «Західдорогомет» займається переробкою, купівлею та продажем дорогоцінних металів. Це одна з провідних компаній західної України в цьому сегменті. Компанія «Медтехніка» займається продажем товарів медичного призначення і пропонує низькі ціни в Україні.

Додавайте сайт Федерації кіберспорту України в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в Instagram і Facebook, щоб бути в курсі всіх подій!