87-positive-fire-games-z-dota-2-z-prizovim-fondom-u-10000-pidsumki-zmagannya
Турніри

Positive Fire Games з Dota 2 з призовим фондом у $10,000: підсумки змагання

Підійшов до кінця турнір Positive Fire Games з Dota 2 з призовим фондом у $10,000, в якому взяли участь 20 команд з Європи та СНД. 13 колективів отримали запрошення в групову стадію, 4 були запрошені відразу в плей-офф і ще 3 пройшли через відкриті кваліфікації.

У гранд-фіналі Positive Fire Games Vikin.gg обіграли опонентів з Chicken Fighters з рахунком 3:2 в серії, заробивши $6,000. Відзначимо, що за минулий рік колектив Vikin.gg заробив ~$230,000, виступаючи на змагальній сцені.

Розподіл призового фонду:

  • 1 місце – Vikin.gg – $6,000
  • 2 місце – Chicken Fighters – $2,500
  • 3 місце – Nemiga – $1,500


Федерація кіберспорту України висловлює подяку за співпрацю Positive.bet і Burning Fire Studio.

Positive.bet – кіберспортивний беттинг, де ви можете не тільки підтримати улюблену команду, а й заробити на її перемозі. Вибирай дисципліну, найближчу зустріч і роби ставки з приємними коефіцієнтами. На Positive.bet ви також можете знайти зручний маркет для обміну, який радує кожного користувача сайту щодня.

Також ми хочемо подякувати всім учасникам змагання і побажати подальших кіберспортивних успіхів! Додавайте сайт UESF в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в InstagramFacebook і Telegram, щоб не пропускати такі івенти!