108-federatsiya-kibersportu-ukraini-ta-2e-gaming-provedut-seriyu-turniriv-u-21-misti-ukraini
Турніри

Федерація кіберспорту України та 2E Gaming проведуть серію турнірів у 21 місті України

Федерація кіберспорту України спільно з брендом 2E Gaming оголошує про проведення серії командних (5х5) турнірів у 21 місті України. Чемпіонати пройдуть з дисциплін CS:GO і Dota 2.

Період проведення івенту – з 25 вересня 2021 року по 27 лютого 2022 року. Турніри пройдуть у місцевих комп'ютерних клубах. Фіналісти чемпіонатів отримають призи від 2E Gaming, серед яких ігрові клавіатури, ігрові мишки, ігрові поверхні та тримачі кабелю.

Щоб взяти участь у змаганні, необхідно знайти своє місто у списку нижче, а потім заповнити анкету для реєстрації.

Графік проведення турнірів та реєстрація:


Призовий фонд від 2E Gaming (кожен турнір):

  • 1 місце – 5 ігрових клавіатур 2E GAMING KG320 LED USB Black Ukr та 5 ігрових мишок 2E GAMING HyperSpeed ​​Pro, RGB Black
  • 2 місце – 5 ігрових мишок 2E GAMING HyperSpeed ​​Lite, RGB Retro white та 5 ігрових поверхонь 2E Gaming Speed ​​/ Control Mouse Pad XXL White (450*940*4 мм)
  • 3 місце – 5 ігрових мишок 2E Gaming MG340 RGB USB Black та 5 тримачів кабелю 4в1 2E GAMING Mouse Bungee Scorpio USB Silver


2E Gaming – це про надійність, стиль та успіх, про ігрові аксесуари, які стануть вірними союзниками на шляху до перемоги. Бренд 2E Gaming представляє широкий асортимент геймерської продукції від ігрових комп'ютерних мишок, які допомагають влучно попадати в ціль, до потужних геймерських моніторів, які максимально занурюють в ігровий процес. Кожен геймер зможе скласти свій переможний комплект.

Додавайте сайт Федерації кіберспорту України в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в InstagramFacebookTelegram і Twitter, щоб бути в курсі всіх новин!