38-federatsiya-provede-onlayn-turnir-z-tom-clancys-rainbow-six-siege
Турніри

Федерація проведе онлайн-турнір з Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Федерація кіберспорту України – UESF за підтримки компанії Cougar Ukraine організовує командні змагання UESF Tom Clancy's Rainbow Six Siege Online Tournament, які пройдуть з 19 липня по 12 вересня. Призери чемпіонату отримають ультрасучасні ігрові девайси від компанії Cougar Ukraine.

Призовий фонд:


Етапи турніру:

  • 1 етап (19.07): відкрита кваліфікація, single-elimination з форматом матчів bo1. Вісім кращих команд проходять далі.
  • 2 етап (24.07-07.09): кругова система (Round-Robin) з набором очок в форматі bo1. Чотири кращих команди проходять до фінального етапу.
  • 3 етап (12.09): single-elimination, матчі плей-офф в форматі bo3, гранд-фінал – в форматі bo5.


Реєстрація: https://discord.gg/kPPHWdy

Головним партнером чемпіонату є Cougar Ukraine. Компанія Cougar була створена групою геймерів і інженерів-ентузіастів. З першого дня своєї роботи компанія слідувала одній меті: кожен продукт компанії повинен мати найвищу якість, широкий функціонал і унікальний дизайн. Cougar прагне в кожному своєму продукті, незалежно від цінового сегменту, досягти максимального балансу продуктивності і комфорту. На сьогоднішній день в лінійці компанії Cougar присутні геймерські клавіатури, мишки, ігрові поверхні, гарнітури і крісла. Продукти компанії були високо оцінені професійними гравцями і незалежними експертами.

Більш детальну інформацію про кожен етап змагання ви зможете знайти на нашому офіційному сайті і в соціальних мережах. Додавайте сайт в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в Instagram і Facebook, щоб бути в курсі останніх новин і не пропустити важливі анонси!