92-uesf-za-pidtrimki-weplay-esports-provede-natsionalni-vidbori-na-shchorichniy-mizhnarodniy-studentskiy-chempionat-university-esports-masters-2021
Турніри

UESF за підтримки WePlay Esports проведе національні відбори на щорічний міжнародний студентський чемпіонат University Esports Masters 2021

Федерація кіберспорту України за підтримки WePlay Esports проведе національні відбіркові на University Esports Masters 2021 з дисциплін League of Legends і Clash Royale. Зареєструватися на участь у національних відборах, які відбудуться 5 червня 2021 року о 12:00, можна за посиланнями, вказаними нижче.

Реєстрація у відбіркових етапах:


Відзначимо, що відбірковий етап з дисципліни League of Legends буде проведено на платформі GG.ua, платформі, де щодня проводяться онлайн-змагання з безлічі кіберспортивних дисциплін.

Всі гравці однієї команди повинні бути учнями з одного вищого навчального закладу. З одного ВНЗ може бути кілька команд. Гравці команди не повинні мати ніяких внутрішньоігрових банів.

University Esports Masters – унікальний проєкт, у якому беруть участь понад 900 університетів з 16 країн світу. У цьому році в чемпіонаті виступлять команди з 14 країн, серед яких і Україна. У фінальній стадії чемпіонату команди, які пройшли національні відбори, позмагаються за призовий фонд у 15,000 євро з дисципліни League of Legends і 4,500 євро з Clash Royale.

Стежити за оновленнями University Esports Masters 2021 можна в Twitter-акаунті організаторів UEM за цим посиланням.

Додавайте наш сайт в закладки свого браузера, а також читайте нас у FacebookInstagram і Telegram, щоб бути в курсі всіх подій!