22-reestruysya-na-cougar-masters-lol-cup
Турніри

Реєструйся на онлайн турнір Cougar Masters 1х1 LoL Cup

За останній час ми отримали велику кількість запитів в дірект на проведення чемпіонату по League of Legends. Хоча у нашому регіоні гра не така популярная як у світі, ми не можемо не підтримати українську LoL-спільноту. Тому, у лютому ми проводимо турнір у режимі 1 vs 1 за підтримки нашого партнера, компанії Cougar.

Саме змагання відбудеться в два етапи. Спершу, з 1 по 23 лютого, пройдуть чотири кваліфікації в сітці Single-Elimination. Всі матчі до полуфиналу пройдуть на одній карті. Подальші битви пройдуть у серії до двох перемог. З кожного відбіркового змагання в наступну стадію пройде по одному гравцю, тож фіналісти турніру гарантовано отримають призи.

По результатам відбіркових змагань ми дізнаємось четвірку кращих, що битиметься в фінальній стадії турніру, що розпочнеться 29 лютого. Фінал відбудеться в сітці з форматом Double-Elimination. Всі матчі до півфіналу пройдуть на одній карті. Решта поєдинків зіштовхнуть учасників у серії до двох перемог.

Реєструйся на кваліфікації Cougar Masters:

Cougar Masters Qualifier #1 - https://gg.ua/lol/tournaments/2181

Cougar Masters Qualifier #2 - https://gg.ua/lol/tournaments/2182

Cougar Masters Qualifier #3 - https://gg.ua/lol/tournaments/2183

Cougar Masters Qualifier #4 - https://gg.ua/lol/tournaments/2184

В нас до тебе є особисте прохання: допоможи, будь-ласка, поширити інформацію про турнір серед твоїх тіммейтів та серед LoL ком’юніті. Розповідай друзям про наше змагання й закликай їх до участі. Якщо в кваліфікаціях прийматиме участь більше 64 гравців, то в квітні - травні ми організуємо турнір з League of Legends з набагато більшим призовим фондом.

Розраховуємо на тебе!

 


Про Cougar

Компанія Cougar була створена групою геймерів та інженерів-ентузіастів. З першого дня своєї роботи компанія мала одну ціль: кожен продукт компанії повинен мати найвищу якість, широкий функціонал та унікальний дизайн. Cougar завжди прагне в кожному своєму продукті, незалежно від цінового сегменту, досягти максимального балансу продуктивності та комфорту.

На сьогодні, компанія виготовляє передове ігрове обладнання, а саме: геймерські клавіатури, миші, коврики, гарнітури та крісла. Продукти Cougar були високо оцінені професійними геймерами та незалежними експертами.