88-uesf-spilno-z-kibersportivnim-mediakholdingom-weplay-esports-provede-studentskiy-kubok-kieva
Турніри

UESF спільно з кіберспортивним медіахолдингом WePlay Esports проведе студентський кубок Києва

Федерація кіберспорту України спільно з кіберспортивним медіахолдингом WePlay Esports і за підтримки аналітичного агентства Esports Charts організовує Студентський кубок Києва з дисципліни CS:GO з призовим фондом в 11,640 грн, в якому беруть участь команди з 16 провідних вищих навчальних закладів Києва!

Старт турніру 9 травня – о 14:00. У сітці за системою double-elimination команди зіграють матчі за форматом bo1. Гранд-фінал пройде до двох перемог – за форматом bo3.

Турнір пройде на турнірній платформі WePlay, де щодня проводяться змагання з CS:GO, Dota 2 і безлічі інших дисциплін з призовими в кожному чемпіонаті.

Фінальний етап змагання коментуватиме талант студії WePlay Esports – Олексій «yXo» Малецький. Олексій – один з найпопулярніших коментаторів і аналітиків з дисципліни CS:GO, який регулярно висвітлює найбільші змагання. Приєднуйся до нашої трансляції за цим посиланням, дивись чудовий CS:GO разом з yXo і підтримуй свій ВНЗ!

Призовий фонд:

  • 1 місце – 4,000 грн + Steam-сертифікат на 800 грн
  • 2 місце – 3,000 грн + Steam-сертифікат на 400 грн
  • 3 місце – 2,000 грн + Steam-сертифікат на 280 грн
  • 4 місце – 1,000 грн + Steam-сертифікат на 160 грн


Партнером турніру виступає компанія Esports Charts – українська продуктова ІТ-компанія, яка розробляє сервіси у сфері кіберспорту (escharts.comstreamscharts.com) і співпрацює з такими клубами, як NAVI, Astralis, G2, Liquid і багатьма іншими!

Esports Charts постійно розширює команду і шукає розробників, дата-аналітиків, дизайнерів і не тільки серед учнів і випускників кращих ВНЗ України. Хочеш стати частиною їх команди – скоріше пиши їм: ВакансіїDouTelegram.

Якщо ви хочете бути в курсі всіх новин, пов'язаних зі студентським кубком, приєднуйтесь до Telegram-каналу за цим посиланням. Крім того, в цьому Telegram-чаті ви можете обговорити всі ваші запитання.