84-unicgamers-2021-pidsumki-pershogo-vseukrainskogo-onlayn-turniru-z-csgo-dlya-lyudey-z-osoblivimi-potrebami
Турніри

#UNICGAMERS 2021: підсумки першого всеукраїнського онлайн-турніру з CS:GO для людей з особливими потребами

Завершився перший всеукраїнський кіберспортивний онлайн-турнір з CS:GO для людей з особливими потребами #UNICGAMERS 2021.

50 учасників, які сформували 10 колективів, змагалися за призовий фонд у розмірі 7 500 грн, а після закінчення турніру організатори прийняли рішення збільшити призовий фонд до 8 750 грн, щоб усі команди отримали свій приз!

За підсумками всіх зіграних зустрічей чемпіоном стала команда MIPOBEDIM, яка в дуже напруженій боротьбі обійшла другу команду-фіналіста – TheDeathMachine.

У підсумку призові місця турніру розподілилися наступним чином:

  • 1 місце – MIPOBEDIM – 2 500 грн;
  • 2 місце – TheDeathMachine – 1 500 грн;
  • 3 місце – dmg by skill – 1 000 грн;
  • 4 місце – Tiger – 750 грн;
  • 5-10 місця – Assassinn, MIGHTPOWERFORCE, Deguard team, Dragonss, team alien, MARVEL – 500 грн.


Партнер #UNICGAMERS 2021 Міжнародний благодійний фонд «Keeplife» також підготував для всіх учасників приємний сюрприз – безкоштовне навчання на IT-курсах «Smile To Future». Зареєструватися на курси може будь-який гравець турніру за посиланням: https://bit.ly/3svSKx1

Хочемо висловити подяку всім учасникам та глядачам цього змагання, а також таланту студії WePlay Esports Олександру «Enkanis» Поліщуку, який висвітлював цей чемпіонат. Також хочемо подякувати за допомогу в організації Сергію Пелеху та Кирилу Іванову.

«У наших планах найближчим часом організувати наступний турнір для людей з інвалідністю, у якому візьмуть участь ще більше гравців. У наступному турнірі ми врахуємо всі побажання учасників, щоб зробити турнір ще зручнішим і ще цікавішим, а також знайдемо ресурси та можливості для збільшення розміру призового фонду», – прокоментував Голова Правління UESF Іван Данішевський.

Олександр «Enkanis» Поліщук, талант WePlay Esports. Фото: WePlay Esports

«У роботі я завжди намагаюся розповідати про людей, які сидять по той бік монітора – це цікаво і мені, і глядачам. І дуже круто, що під час #UNICGAMERS 2021 вдалося познайомитися з чудовими людьми, з яких кожна має свою унікальну життєву історію. Під час турніру учасники старалися, переживали та вкладали багато сил, щоб продемонструвати свої вміння на всі 100%. Я був у чаті кожної команди, тому знаю, про що говорю. Пристрасті не вщухали аж до останнього матчу. Соціальний проєкт «Кіберспорт для всіх» – чудове починання, яке потрібно розвивати, проводити ще більше турнірів з різних дисциплін. Адже кіберспортивна індустрія пропонує усі можливості, щоб кожен зумів знайти себе в ній», – зазначив талант WePlay Esports Олександр «Enkanis» Поліщук.

Організаторами першого івенту в рамках соціального проєкту «Кіберспорт для всіх» стали Федерація кіберспорту України у партнерстві з WePlay EsportsМБФ «Keeplife» та ПриватБанк за підтримки Visa. Інформаційним партнером івенту виступив БФ «Бажання».