83-federatsiya-kibersportu-ukraini-spilno-z-kibersportivnim-mediakholdingom-weplay-esports-provede-studentskiy-kubok-kieva
Турніри

Федерація кіберспорту України спільно з кіберспортивним медіахолдингом WePlay Esports проведе студентський кубок Києва

Федерація кіберспорту України спільно з партнерами в особі кіберспортивного медіахолдингу WePlay Esports і аналітичного агентства Esports Charts організовує Студентський кубок Києва з дисципліни CS:GO з призовим фондом у 10,000 грн!

Метою проєкту є створення екосистеми студентського кіберспорту і формування у вищих навчальних закладах нашої країни кіберспортивних команд, які представлятимуть свої внз у національних і міжнародних студентських чемпіонатах.

Участь в кубку проводиться без вступних внесків. У першому турнірі візьмуть участь команди з 15+ вишів Києва, серед яких КУБГ, НАКККіМ, КНЕУ, ДУТ, КНУБА, КПІ, НУХТ, КНУ ім. Т. Г. Шевченка, НАУ, ІМВ, НУФВСУ, НУБІП, КНУТД, КНУКіМ, КНТЕУ, ОЮА. У головному турнірі кожен виш буде представлений двома командами. Якщо ти студент одного з цих закладів і ще не зареєструвався для участі, заповни анкету за цим посиланням і зв'яжися з представником свого внз.

Етапи проведення:

  • До 21.04 – реєстрація учасників;
  • З 22.04 по 4.05 – внутрішні кваліфікації;
  • 9.05 – головний турнір. 


Кваліфікації та головний турнір пройдуть на турнірній платформі WePlay, де щодня проводяться змагання з CS:GO, Dota 2 і безлічі інших дисциплін із призовими у кожному чемпіонаті.

Призовим партнером турніру виступає компанія Esports Charts – українська продуктова ІТ-компанія, яка розробляє сервіси у сфері кіберспорту (escharts.comstreamscharts.com) і співпрацює з такими клубами, як NAVI, Astralis, G2, Liquid і багатьма іншими!

Esports Charts постійно розширює команду і шукає таланти серед учнів і випускників кращих вишів України, шукає розробників, дата-аналітиків, дизайнерів і не тільки. Хочеш стати частиною команди – скоріше напиши їм: ВакансіїDouTelegram.

Якщо ви хочете бути в курсі всіх новин, пов'язаних зі студентським кубком, приєднуйтесь до Telegram-каналу за цим посиланням. До того ж, у цьому Telegram-чаті ви можете обговорити всі ваші запитання.