53-yak-buti-divchinoyu-geymera-drugiy-tizhden
Новини

Як бути дівчиною геймера. Другий тиждень

Привіт! Почався новий тиждень і, попри карантинні обмеження, навчання в університетах триває дистанційно. Навіть вдома доводиться відвідувати пари, сидячи в піжамі (або зовсім без неї, але не забудь вимкнути вебку – не сип сіль на рану математичці!!!). Звичайно, студент не буде студентом, якщо не придумає 1001 спосіб, як пропустити пару і відзначитися в присутніх. Тому ми з Ромою увімкнули лекції на фон і лягли далі дивитися солодкі сни. Ми ж не одні так робимо?

Головним завданням на вівторок було приготувати щось смачненьке на подальший тиждень, а значить – цілий день веселого спільного перегляду стрімів з CS:GO, в яких я нічого не розумію. Ну нічого, наступного разу будеш дивитися зі мною відосіки, в яких мужики візажисти роблять собі макіяж... 

Середа. Саме час подивитися, що нам задали й виділити день на навчання.  Люди, які говорять, що бійка – не вихід, просто не намагалися забрати у Роми телефон, щоб він не відволікався від виконання домашки…

Помітила, що вам вже стало цікаво, як нам вдається не працювати й виживати, будучи студентами? СТАВКИ НА СПОРТ!  (Ні). Рома – кіберспортсмен, MVP по життю, але поки що він дає невдахам фору, займаючи топ-3 замість топ-1 і підробляє веб дизайнером, а я – менеджер онлайн магазину і секретар майбутнього обличчя кіберспорту всього світу.

Щоб я перестала постійно дутися на Рому, він вирішив провести неділю, навчаючи мене грі в PUBG. Виявилося цікавіше, ніж я думала, але що за пастка Джокера? На що він розраховує? У будь-якому випадку, це вже позбавило мене частини зп: утриматися від покупки Сари складніше, ніж від чіпсиків з крабом... Тепер я ображаюся не на те, що він не приділяє мені увагу, а на те, що він мене не підняв! Зате у мене з'явилася нова можливість, про яку я мріяла – підірвати його під три чорти гранатою!!! Дуже заспокоює!

Автор: Anastezia