42-veresen-apgreydiv-znizhka-15-na-devaysi-cougar
Новини

Вересень апгрейдів: знижка 15% на девайси Cougar

Компанія Cougar Ukraine запустила акцію, в рамках якої кожен охочий геймер може придбати девайси Cougar зі знижкою в 15% на сайті Rozetka.ua. Для цього потрібно всього лише використати промокод. Детальніше про акцію і список девайсів ви можете дізнатися на спеціальній промо-сторінці, яка розташована за цим посиланням.

Промокод на знижку в 15%*: VWPB-0B3C-B0C2-7854

Якщо ви давно хотіли придбати круте і дуже зручне крісло, поміняти корпус ПК, затарити нові навушники, клавіатуру і багато іншого — у вас з'явилася відмінна можливість. На зазначеній вище промо-сторінці ви можете знайти цілих 9 сторінок різних товарів. Ми впевнені, що кожен знайде щось із того, що давно хотів собі придбати.

*Знижка по промокодом не поширюється на товари, на які вже діє акційна пропозиція.

Нагадаємо, що компанія Cougar була створена групою геймерів і інженерів-ентузіастів. З першого дня своєї роботи компанія слідувала одній меті: кожен продукт компанії повинен мати найвищу якість, широкий функціонал і унікальний дизайн. Cougar прагне в кожному своєму продукті, незалежно від цінового сегмента, досягти максимального балансу продуктивності й комфорту. На сьогодні в лінійці компанії Cougar присутні геймерські клавіатури, мишки, ігрові поверхні, гарнітури та крісла. Продукти компанії були високо оцінені професійними гравцями й незалежними експертами.

До слова, вчора в Instagram Федерації кіберспорту України ми, спільно з Cougar, запустили розіграш двох девайсів. Щоб випробувати свою удачу необхідно виконати всього кілька простих умов. Детальніше про цей розіграш та про те, як в ньому взяти участь — дивіться за цим посиланням.