48-kibersportivna-magistratura-v-ukraini-spilniy-proekt-federatsii-kibersportu-ukraini-natsionalnogo-universitetu-fizichnogo-vikhovannya-i-sportu-ukraini-ta-lg-electronics-ukraine
Новини

Кіберспортивна магістратура в Україні: спільний проект Федерації кіберспорту України, Національного університету фізичного виховання і спорту України та LG Electronics Ukraine

У 2019 Національний університет фізичного виховання і спорту України та Федерація кіберспорту України почали підготовку навчальної програми для першої кіберспортивної магістратури в країні.

За підтримки UESF, партнер Федерації – компанія LG Electronics Ukraine – стала головним спонсором обладнання нового кіберспортивного класу в університеті, надавши ультрасучасні ігрові монітори LG UltraGearTM і професійні 4К дисплеї. Відкриття класу відбудеться найближчим часом, про що ми напишемо в наступних анонсах.

16 вересня стартував навчальний процес, в якому активно беруть участь співробітники та члени Федерації кіберспорту України, виступаючи в якості лекторів. Крім того, UESF допомагають з пошуком професійних лекторів, які допоможуть повністю розкрити всі аспекти кіберспорту і поділитися практичним досвідом зі студентами. Сьогодні, 17 вересня, відбулася лекція, яку провів операційний директор UESF – Едуард Анохін.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі, а також не забувайте частіше відвідувати сайт, щоб бути в курсі всіх подій і не пропускати нові цікаві проекти!