113-chomu-vsi-grayut-v-dota-2
Новини

Чому всі грають в Dota 2?

Dota 2 є чи не найпопулярнішою комп’ютерною грою вже майже 10 років. Вже через місяць після її випуску в 2013 році Dota 2 стала найпопулярнішою на платформі, зібравши найбільшу кількість гравців з усього світу.

Dota 2 є продовженням мода Warcraft III і також являє собою багатокористувацьку онлайнову бойову арену. Іншими словами - це класична стратегія у реальному часі з невичерпною кількістю персонажів і можливостей дій. Очевидною перевагою цієї гри є те, що вона безкоштовна і гравцям не потрібно вкладати гроші у прокачку персонажів. Таким всі гравці мають однакові можливості і можуть змагатися на рівних умовах. 

Федерація Кіберспорту України щороку проводить серію національних турнірів з Dota 2 і всіляко підтримує розвиток кіберспорту в Україні. Призові фонди на чемпіонатах України з кіберспорту сягають мільйонів гривень.

За даними ресурсу Букмекери України, який аналізує ставки на кіберспорт в Україні, серед всіх кіберспортивних матчів, найбільше ставок приймаються саме на Dota 2. Більшість букмекерів навіть пропонують прямі трансляції турнірів на своїх сайтах. 

Таким чином, успіх Dota 2 обумовлений кількома простими причинами:

– Рівні умови
– Всі події відбуваються в реальному часі
– Необмежені можливості дій та персонажів
– Широкий розголос за межами кіберспортивних кіл
– Можливість виграти велику суму грошей

Поціновувачі Dota 2 називають цю гру скоріш стилем життя, аніж дозвіллям, а беззаперечна її популярність лише підтверджує цю думку.