110-uesf-parimatch-i-hator-provedut-seriyu-turniriv-po-ukraini
Турніри

UESF, Parimatch і HATOR проведуть серію турнірів по Україні

Федерація кіберспорту України спільно з Parimatch і HATOR проведе серію турнірів по Україні. Чемпіонати з дисциплін CS:GO і Dota 2 пройдуть у 22 містах нашої країни – з жовтня 2021 року по березень 2022 року. 

Змагання будуть проходити в місцевих комп'ютерних клубах. Анонси кожного міста ми будемо публікувати в соціальних мережах Федерації кіберспорту України приблизно за 3 тижні до старту змагання. Фіналісти турнірів будуть отримувати грошові призи, а також ігрові девайси від HATOR. Загальний призовий фонд серії турнірів становить понад 650,000 грн.

Графік проведення турнірів і реєстрація:


Призовий фонд кожного турніру:

  • 1 місце – 5,000 грн + HATOR Rockfall EVO TKL x5
  • 2 місце – 3,000 грн + HATOR Hypergang EVO х5
  • 3 місце – 2,000 грн + HATOR Vortex EVO х5


Parimatch – єдиний ліцензійний кіберспортивний букмекер України. Спонсор кіберспортивних організацій Virtus.pro, Team Spirit і HellRaisers. Parimatch спільно з Федерацією кіберспорту України проводить наймасштабніші та круті турніри в Україні, розвиваючи кіберспортивну сферу.

HATOR – національний виробник продуктів для геймерів. Девайси та крісла HATOR завоювали прихильність десятків тисяч українських користувачів. Мета бренду – розвиток молодих талантів та вітчизняного кіберспорту! Метод її досягнення – розробка передових і доступних продуктів та підтримка аматорської кіберспортивної сцени. Зроби свій перший крок до вершин кіберспорту разом з HATOR!

Додавайте сайт Федерації кіберспорту України в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в InstagramFacebookTelegram i Twitter, щоб бути в курсі всіх новин!