106-persha-richnitsya-viznannya-kibersportu-ofitsiynim-vidom-sportu-v-ukraini
Новини

Перша річниця визнання кіберспорту офіційним видом спорту в Україні

Сьогодні, 7 вересня 2021 року, знакова подія в історії українського кіберспорту – рівно рік тому кіберспорт став офіційним видом спорту в нашій країні. Нагадаємо, що кіберспорт був визнаний на законодавчому рівні завдяки злагодженій спільній роботі Міністерства молоді та спорту України, нашої Федерації, колег з Міжнародної Федерації кіберспорту (IESF) і наших регіональних представництв.

Цей рік Федерація кіберспорту України працювала в посиленому режимі, досягаючи нових висот. Ми хочемо висловити подяку всім нашим партнерам, державі, регіональним представникам, гравцям і кожному вболівальнику. Ми творимо історію за підтримки кожного фаната кіберспортивної сфери в Україні.

За минулий рік Федерація кіберспорту України провела 104 турніри, серед яких були змагання з дисциплін CS:GO, Dota 2, Fortnite, Warzone, R6, MK11, FIFA 21, PES, UFC, NBA2K, League of Legend, Brawl Stars, PUBG, PUBG Mobile, Tekken, Clash Royal і Valorant. На наших змаганнях виступили майже 15,000 гравців з 22 міст України. Загальна сума розіграних призових склала 2,5 млн гривень.

Федерація кіберспорту України побудувала власну студію, де проводяться трансляції турнірів UESF, а також великих світових змагань. Ми побили рекорд України за кількістю гравців, які одночасно брали участь в одному турнірі – 1525 осіб в рамках Кубка України.

UESF регулярно проводить міжнародні турніри та організовує соціальні проєкти. В цьому році ми провели безліч змагань для людей з інвалідністю, а також для людей з порушеннями слуху. Крім того, спільно з УАФ і УАЕФ був організований Чемпіонат Європи з eFootball 2021, який пройшов у Кривому Розі.

«Сьогодні, 7 вересня, український кіберспорт відзначає знаменну подію – перша річниця визнання кіберспорту офіційним видом спорту. Ми пишаємося, що команда Федерації домоглася цього статусу. За цей рік UESF плідно працювала і докладала максимум зусиль для розвитку кіберспорту в Україні. Дякую за підтримку нашим партнерам і державі, кожному гравцеві та вболівальнику. Попереду ще багато планів і подій, турнірів і зустрічей. Ми віримо, що з кожним роком ми будемо себе перевершувати, масштабуватися і розвиватися!» – прокоментував першу річницю Артур Єрмолаєв, віцепрезидент і засновник Федерації кіберспорту України.


Додавайте сайт Федерації кіберспорту України в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в InstagramFacebookTelegram і Twitter, щоб бути в курсі всіх новин!