103-federatsiya-kibersportu-ukraini-provede-natsionalnu-kvalifikatsiyu-na-cee-champions-z-csgo
Новини

Федерація кіберспорту України проведе національну кваліфікацію на CEE Champions з CS:GO

Федерація кіберспорту України рада анонсувати проведення національних відбіркових на міжнародний турнір CEE Champions Season 2 з дисципліни CS:GO. Команди з України в рамках онлайн-кваліфікації з 3 по 13 вересня розіграють 2 квоти на CEE Champions Season 2 із загальним призовим фондом $20,000.

Щоб взяти участь в національному українській кваліфікації, необхідно ознайомитися з регламентом за цим посиланням, а потім зареєструватися на відкриту кваліфікацію за посиланням нижче. Вступний внесок відсутній. Відзначимо, що всі гравці повинні бути громадянами України.

Реєстрація у відкритих кваліфікаціях (клікабельно):


Національний відбірковий етап почнеться з відкритих кваліфікацій, які пройдуть з 3 по 5 вересня за системою single-elimination з форматом матчів bo1 (початок зустрічей – о 17:00 за київським часом) на платформі FaceIT. З кожної відкритої кваліфікації в наступний раунд пройдуть 2 команди.

Далі (6 і 13 вересня) пройде закрита кваліфікація, де зіграють 6 команд за підсумками відкритої кваліфікації та 2 запрошених колективи. У матчах за системою GSL з форматом bo3 (час ігор – 12:00-21:00) вони визначать четвірку кращих, яка пройде у фінали кваліфікації.

Завершальний етап національної кваліфікації від Федерації кіберспорту України пройде за класичною олімпійською системою single-elimination з форматом bo3. Два кращі колективи за підсумками зіграних матчів отримають заповітні квоти на CEE Champions Season 2 і представлятимуть Україну.

CEE Champions – івент, організований компанією Intel, який є найбільшим з дисципліни CS:GO в Центральній і Східній Європі (ЦСЄ). У другому сезоні CEE Champions виступлять 19 країн, які позмагаються за титул чемпіона і загальний призовий фонд $20,000 – Чехія, Словаччина, Румунія, Україна, Албанія, Косово, Болгарія, Сербія, Литва, Угорщина, Латвія, Північна Македонія, Хорватія, Естонія, Словенія, Чорногорія, Білорусь, Боснія і Герцеговина та Греція.

Розподіл призового фонду CEE Champions Season 2:

  • 1 місце – $10,000
  • 2 місце – $5,000
  • 3 місце – $3,000
  • 4 місце – $2,000


Мета проєкту CEE Champions від Intel – надати можливість виступити на великому турнірі будь-якому колективу з регіону ЦСЄ, незалежно від рейтингу.

Етапи проведення проєкту:

  • національні кваліфікації (23.08 – 26.09)
  • груповий етап (11.10 – 24.10)
  • плей-офф (25.10 – 30.10)
  • гранд-фінали (31.10)


Додавайте сайт Федерації кіберспорту України в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в InstagramFacebook і Telegram, щоб бути в курсі всіх новин!