98-yak-zrozumiti-svoyu-rol-u-dota-2
Новини

Як зрозуміти свою роль у Dota 2

Багато гравців, натхненні матчами Dota 2 професійних команд, хочуть дорости до їх рівня і почати грати професійно. Але для того, щоб почати розвиватися в грі, спочатку потрібно вибрати собі відповідну позицію і вибрати свій ігровий стиль.

У грі 5 позицій, кожна з яких життєво важлива для успіху, однак у кожній позиції є своя роль.

Позиція 1 - Керрі:

Ви повинні стати найбагатшим героєм в грі, щоб забезпечити перемогу в середині / кінці гри.

Пріоритетом героя керрі номер один є розвиток його ресурсів.

На цій ролі використовується найкраще місце для отримання ресурсів. Вам потрібно грати безпечно - кожне вбивство експоненціально збільшує ваші шанси програти гру. Ця позиція майже не несе ризику і залишає ризики іншим позиціям. Найпопулярніші Hard Carry: Drow Ranger, Terrorblade, Juggernaut, Sven, Spectre.

Позиція 2 - Мідер:

На цій позиції вам потрібно грати одночасно і за керрі, і за плеймейкера. Ваша місія - це сконцентруватися на нарощуванні власних ресурсів. Щоб отримати контроль над картою, як тільки ви займете перше місце за силою на ігровій карті, дійте активно, впевнено і ведіть агресивні бої. Герої мідери: Tinker, Lina, Invoker, Queen of Pain, Storm Spirit, Puck, Templar Assassin.

Позиція 3 - Хард / Оффлейн:

Якщо ви граєте на третій позиції вам потрібно вибирати найскладніші місця для фарму на карті, щоб відкрити простір для героїв з позиціями 1 та 2. Взаємодійте з учасниками своєї команди та беріть участь в боях як можна більше. Такі дії забезпечать вам контроль над картою. Також до ваших обов'язків входить створення предметів, в яких потребує ваша команда. Приклади героїв: Axe, Magnus, Tidehunter, Underlord.

Позиція 4 - Семі-саппорт:

Залежно від того, за якого героя ви граєте, ви можете бути дуже мобільним на стадії лейн і допомагати команді на різних лініях. Якщо це необхідно, допомагайте з підтримкою, і намагайтеся отримувати ключові предмети, вони збільшать вплив вашого бою. Герої четвертої позиції: Earth Spirit, Skywrath Mage, Tusk.

Позиція 5 - Фул-саппорт:

Ваше завдання - переконатися, що ваше ядро ​​добре стартує. Ця позиція дає вашому партнерові провулок і місце для фарму. Ви також повинні вигравати Vision Wars протягом всієї гри. Завдяки вашому зору ви можете більш усвідомлено переміщатися по карті. Ваше завдання стежити за активними героями та допомагати їм в боях. Фул-саппорт герої: Ancient Apparation, Warlock, Bane, Crystal, Disruptor, Crystal Maiden.