94-zasnovnik-estradarada-vyacheslav-atlas-kondrashin-stav-pochesnim-chlenom-federatsii-kibersportu-ukraini
Новини

Засновник ESTRADARADA В'ячеслав «ATLAS» Кондрашин став почесним членом Федерації кіберспорту України

Ми раді оголосити про те, що В'ячеслав Кондрашин, який також відомий під псевдонімом ATLAS, став почесним членом Федерації кіберспорту України. В'ячеслав – композитор, саунд-продюсер, аранжувальник і DJ, а також засновник українського музичного проєкту ESTRADARADA, головним хітом якого є трек «Вите надо выйти», кліп на який зібрав вже понад 91 млн переглядів в YouTube.

У вересні 2019 року В'ячеслав Кондрашин покинув проєкт ESTRADARADA і почав виступати під псевдонімом ATLAS, запустивши новий проєкт електронної музики – KIRASIN SUMMER.

– UESF: Привіт, В'ячеславе! Розкажи про свою діяльність та проєкти.
– В'ячеслав Кондрашин: Мене звуть В'ячеслав Кондрашин (псевдонім – ATLAS). Я являюсь творцем проєкту Estradarada. Головна візитна картка Estradarada – трек «Вите надо выйти», кліп на який зібрав вже понад 90 млн переглядів. Зараз я займаюся своїм новим проєктом електронної музики – KIRASIN SUMMER. Нещодавно ми випустили перший трек під назвою «Like You». Повільно, але впевнено йдемо в Європу, і я впевнений, що наша музика і кліп будуть на рівні європейських артистів. Пишу музику до трейлерів Голлівудських фільмів, співпрацюю з багатьма відомими українськими артистами та колективами, серед яких Тіна Кароль, Юра Бардаш – засновник групи Гриби, і Квест Пістолз, БАМБІНТОН, Віталій Козловський, Анна Трінчер, Олег Скрипка, 95 квартал, Юлія Войс, а також з багатьма відомими виконавцями з країн СНД.

– UESF: Як ти познайомився з кіберспортом?
– В'ячеслав Кондрашин: Саме з кіберспортом познайомився у 2011 році з гри Dota 2. У Warcraft 3 почав грати з 2003 року, і до цього дня закоханий в цю гру і цей світ. Також трохи граю в CS:GO. Я – покоління початківців ігроманів, які народилися в кінці 80-их / початку 90-их. Тоді ще були приставки. У 2003 були популярні клуби, тоді ми прогулювали школу, щоб пограти в WC3 або CS 1.6.

– UESF: У що граєш сам і наскільки давно? На якому рівні?
– В'ячеслав Кондрашин: 
Граю в основному в Dota 2. Але буває також захоплююся офлайн іграми на проходження, якимись іншими популярними шутерами. Якийсь час у мене було близько 3,000 MMR в Dota 2, але пізніше рейтинг впав, оскільки доводилося виходити з гри через роботу. Це важливіше. Пробачте мені. :) В основному по персонажах подобалися «танки» або «сапорти», але буває граю і на «керрі». Улюблені персонажі – Queen of Pain, Windranger, Viper та Clockwerk.

– UESF: В який момент ти дізнався про діяльність Федерації кіберспорту України?
– В'ячеслав Кондрашин: 
Не так давно дізнався, що в нашій країні є Федерація кіберспорту України. І це вже повністю офіційна Федерація, яка домоглася визнання кіберспорту офіційним видом спорту в нашій країні. Раніше десь читав, що кіберспорт планують узаконити. Я дуже радий, що кіберспорт вийшов на новий рівень.

– UESF: Як ти вважаєш, чого не вистачає аматорському кіберспорту в нашій країні?
– В'ячеслав Кондрашин:
 Я думаю, що не вистачає фінансування. Немає професійного навчання молодих аматорів, яких хочуть стати професіоналами. Хотілося б, щоб наша країна рухалася за принципом Китаю або Кореї в кіберспорті. Там, мені здається, все робиться для гравця, даючи йому необхідні умови, щоб він показував максимальний результат.

– UESF: В чому проявлятиметься твоє співробітництво з Федерацією кіберспорту України?
– В'ячеслав Кондрашин:
 Я люблю кіберспорт. Я б хотів нести його в маси через музику. Ця аудиторія має потребу в гарній музиці. Мені б хотілося, щоб мої треки звучали на кіберспортивних аренах. Це аудиторія майбутнього. Все розвивається неймовірними темпами. А футбол і подібні види спорту перейдуть в «цифровий» формат. Може бути я коли-небудь застану щось на кшталт «матриці». Мені б хотілося опинитися в новому світі, де все реально і немає нічого неможливого.

Додавайте сайт Федерації кіберспорту України в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в InstagramFacebook і Telegram, щоб бути в курсі всіх подій! Також підписуйтесь на В'ячеслава Кондрашина в Instagram і слухайте круту музику!