90-federatsiya-kibersportu-ukraini-ta-ukrainska-asotsiatsiya-elektronnogo-futbolu-pidpisali-memorandum-pro-vzaemorozuminnya-i-spivpratsyu
Новини

Федерація кіберспорту України та Українська асоціація електронного футболу підписали меморандум про взаєморозуміння і співпрацю

Ми раді оголосити про те, що Федерація кіберспорту України та Українська асоціація електронного футболу підписали меморандум про співпрацю. Зустріч між Головою правління UESF Іваном Данішевським та президентом Української асоціації електронного футболу Владиславом Шовковським відбулася в Будинку футболу у Києві сьогодні, 18 травня.

Федерація кіберспорту України та Українська асоціація електронного футболу планують об'єднати зусилля з метою проведення спільних кіберспортивних, освітніх та соціальних заходів та проєктів в Україні та світі. Крім того, разом ми будемо проводити турніри з електронного футболу та інших електронних дисциплін, профільні семінари та конференції, створювати освітні програми, проводити дослідження в області кіберспорту й електронного футболу, а також багато іншого.

Додавайте сайт Федерації кіберспорту України в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в InstagramFacebook і Telegram, щоб бути в курсі всіх подій. Відзначимо, що стежити за діяльністю Української асоціації електронного футболу можна на їхньому сайті, а також у Facebook та Instagram.