62-ministerstvo-molodi-ta-sportu-ukraini-zatverdilo-zagalni-pravila-kibersportu-rozrobleni-uesf
Новини

Міністерство молоді та спорту України затвердило загальні правила кіберспорту, розроблені UESF

26 січня 2021 року Міністерство молоді та спорту України затвердило загальні правила кіберспорту, розроблені Федерацією кіберспорту України за підтримки фахівців Міністерства. Ця подія – черговий крок у розвитку кіберспорту в нашій країні.

Тепер всі охочі можуть керуватися даним нормативним документом для організації та проведення кіберспортивних змагань. Детальніше ознайомитися з Правилами ви можете за цим посиланням.

Нагадаємо, що 7 вересня 2020 року Федерація кіберспорту України домоглася визнання кіберспорту офіційним видом спорту в нашій країні. Метою співпраці UESF і Міністерства молоді та спорту України є популяризація і розвиток даного виду спорту в Україні.

17 грудня 2020 року Федерація кіберспорту України анонсувала перший Кубок України з кіберспорту. В рамках події команди з усієї країни розіграють титул чемпіона і призовий фонд у 250,000 грн. Партнерами змагання є EldoradoParimatchLG UltaGearTMПриватБанк за підтримки VISAEsports ChartsExpert PC і GT. За ходом турніру ви можете стежити в наших соціальних мережах, а трансляції змагань подивитися на Twitch тут і тут.