розробник
Ubisoft
вікова категорія
16+
дата виходу
Турнір з найбільшими призовими
Six Invitational 2019
Найбільший призовий фонд
2 000 000$

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Тактичний шутер від першої особи, розроблений та опублікований компанією Ubisoft в Монреалі для Microsoft Windows, Xbox One і PlayStation 4. Гра була анонсована Ubisoft 9 червня 2014 на E3, a реліз відбувся 1 грудня 2015 року. Проект став наступником закритого проекту Patriots. У геймплеї зроблений нахил на можливість руйнувати оточення і тактичну взаємодію гравців.
В основі ігрового процесу лежать напружені асиметричні бої між штурмовими загонами і стороною, що захищається в умовах обмеженого простору. Локації в грі складаються з багаторівневого об'єкта (будівлі або, наприклад, літака), всередині якого знаходяться сторона захисту, і простору навколо нього, де починають бій штурмовики.
Основний режим гри - розрахований на багатокористувацьку гру: звичайний, або рейтинговий. За матчі в останньому гравцеві привласнюється певне звання, а такі параметри як співвідношення вбивств / смертей і перемог / поразок заносяться в його профіль, який відображається в грі. Бої відбуваються в форматі 5х5, де проти один одного борються оперативники спецпідрозділів з команд атаки і захисту.

схожі дисципліни