розробник
Valve
вікова категорія
12+
дата виходу
Турнір з найбільшими призовими
The International 2019
Найбільший призовий фонд
34 330 068$

Defense of the Ancients 2

Dota 2 - це гра жанру MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), розроблена і опублікована корпорацією Valve. Це автономне продовження користувальницької карти WarCraft III Dota: All-Stars, або просто DotA. Розробка Dota 2 почалася в 2009 році, коли нинішній розробник DotA mod, IceFrog, був найнятий Valve в якості головного дизайнера. Dota 2 була випущена як безкоштовна гра на Steam, і є прямим конкурентом League of Legends і менш популярної гри Heroes of Newerth.

Призові фонди Dota 2 можуть перевищувати 1 мільйон доларів за рахунок використання мікротранзакцій від гравців. The International є щорічним турніром Valve для Dota 2, найбільшого в Dota 2 esports, де кращі гравці Dota 2 змагаються за багатомільйонний грошовий призовий фонд. До випуску компендіуму для The International 2015 (скорочено TI5), Valve оголосив про плани на чемпіонат Dota Major, який охоплює The International та три події, що спонсоруються Valve. Призовий фонд TI5 склав понад 18 мільйонів доларів і продовжує зростати з року в рік.

12 червня 2015 року Valve оголосили про те, що Dota 2 буде перенесено на двигун Source 2, у бета-версії оновлення під назвою "Dota 2 Reborn". Оновлення включало в себе новий дизайн інтерфейсу користувача, наявність користувацьких ігрових режимів і заміну оригінального двигуна Source на Source 2, офіційно роблячи Dota 2 першою грою Source 2. Бета-версія була оприлюднена 17 червня 2015 року і повністю замінила оригінальний клієнт гри 9 вересня 2015 року.

схожі дисципліни